Miliony za bramkę Adama Buksy. Superbet: “Było warto”

Gol Adama Buksy kosztował ich miliony

16. minuta meczu Polska – Holandia była niezwykle szczęśliwa dla wszystkich graczy Superbet, którzy skorzystali ze specjalnej promocji na jeden gol przewagi w meczu. Już wtedy mogli bowiem cieszyć się z wygranych kuponów niezależnie od końcowego rezultatu.

Na mecz Polska – Holandia podczas Euro 2024 bukmacher Superbet wprowadził swoją sztandarową promocję “Superprzewagę” na jeszcze wyższy pułap. Wygrana została rozliczona już przy jednobramkowym prowadzeniu zespołu Michała Probierza. Wobec tego po pięknej główce Adama Buksy bukmacher musiał głębiej sięgnąć do kieszeni.

Ten jeden strzał kosztował nas kilka milionów złotych. Ale było warto! Po pierwsze pokazaliśmy po raz kolejny, jak korzystną dla graczy promocją jest Superprzewaga, ratująca co roku miliony kuponów. Po drugie, dla samego tego momentu niezwykłej, ogólnonarodowej radości. Chociaż musieliśmy sięgnąć głębiej do kieszeni, aby rozliczyć wszystkie kupony zagrane na wygraną Polaków, wszyscy w Superbet cieszyliśmy się z tej bramki jak szaleni. Pewnie przynajmniej tak samo, jak dziesiątki tysięcy graczy, które skorzystały z naszej promocji – podkreślił Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska, cytowany w informacji prasowej.

Gol Adama Buksy zagwarantował spokój

Ci, którzy wybrali promocję Superbet, po trafieniu Adama Buksy mogli we względnym spokoju śledzić dalsze losy meczu Polska – Holandia w ramach 1. kolejki Euro 2024. Kupony takich osób zostały błyskawicznie rozliczone. Dzięki promocji każdą postawioną złotówkę można było pomnożyć przeszło pięciokrotnie!

Superprzewaga zagwarantowała więc radość u wielu osób. Zasadniczo jednak, co warto mieć na uwadze, obstawiający nie byli przekonani do zwycięstwa zespołu Michała Probierza. Zdecydowana większość postawiła na triumf Holandii.

Superprzewaga to promocja, którą Superbet regularnie oferował choćby w poprzednim roku. Tylko w 2023 takich zdarzeń w ofercie bukmachera było aż 837, co daje średnią 2,5 wydarzenia na dzień.

– O Superprzewadze moglibyśmy opowiadać bez końca, ale tak naprawdę liczby mówią same za siebie. Kwota wygranych dzięki Superprzewadze w zeszłym roku to niemal 40 milionów złotych, a z tej promocji skorzystało 90% naszych graczy – podsumował CEO Superbet Polska.

grupa zagranie.com

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze