Milan – Napoli: 300 zł za wskazanie drużyny z golem STS!

Ante Rebic, Stanislav Lobotka

W niedzielę wieczorem odbędzie się mecz Milanu z Napoli w ramach 24. kolejki Serie A. Przy okazji tego hitowego starcia STS przygotował specjalną promocję, dzięki której możesz powalczyć o 300 PLN bonusu. Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera i chcesz zagrać o dodatkową kasę? Szczegóły tej oferty znajdziesz w poniższym tekście.

STS kurs 150 Milan - Napoli

300 PLN bonusu za trafiony typ na gola Milanu lub Napoli w meczu 24. kolejki Serie A w STS!

Niedzielny mecz Milanu z Napoli to bardzo ciekawie zapowiadający się mecz i jeden z dwóch hitów 24. kolejki ligi włoskiej. Będzie to bowiem rywalizacja aktualnego mistrza Italii z poprzednim, więc nie da się ukryć, że mamy tutaj do czynienia z prawdziwym meczem na szczycie. Delikatnymi faworytami tego meczu będą gospodarze, którzy w tym sezonie prezentują się o wiele lepiej, lecz jak wiadomo, mecze takie jak ten rządzą się własnymi prawami, więc może zakończyć się on naprawdę różnie. Jeśli masz przeczucie, która z tych ekip pokona bramkarza rywali, a nie posiadasz jeszcze konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki której możesz zdobyć 300 PLN bonusu. Warunki tej promocji dostępne są tutaj:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO z typem na bramkę Milanu lub bramkę Napoli
  5. Stawka minimalna = 2 PLN
  6. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN bonusu do aktywacji
  7. Aby wziąć udział w promocji, musisz akceptować zgody marketingowe

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej dokładne warunki.

Chcesz obejrzeć hit pomiędzy Milanem a Napoli i przy okazji pograć o dodatkową kasę? Skorzystaj ze specjalnej oferty kursu 150,00 na ten mecz w STS! W przypadku tej oferty ryzykujesz zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN bonusu, co sprawia, że zdecydowanie warto skorzystać z takiej promocji. Oba zespoły potrafią grać w ataku, więc szanse na to, że strzelą minimum jednego gola, są bardzo wysokie. Zachęcam więc do skorzystania z tej oferty, ponieważ aż tak korzystna promocja długo może się nie powtórzyć!

Obrazek w tle: fot. LiveMedia/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze