Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice? To spotkanie 1. ligi, które będzie transmitowane w telewizji i streamie online. W internecie mecz ten obejrzysz za darmo, dzięki voucherowi od Fuksiarz. To szansa na uzyskanie dostępu do Polsat Box Go, gdzie będzie transmisja z pojedynku Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice.

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

Spotkania 1. ligi transmitowane są przez telewizję Polsat. W każdej kolejce tylko wybrane mecze możesz obejrzeć na Polsat Sport lub Polsat Sport Extra. Resztę pojedynków możesz oglądać w Polsat Box Go, do którego uzyskasz dostęp zakładając konto w Fuksiarzu. To bukmacher, który współpracuje z tą telewizją. Korzystając z kodu promocyjnego do Fuksiarz możesz zdobyć voucher, dzięki któremu obejrzysz mecz Miedź – Puszcza zupełnie za darmo.

Po rejestracji w Fuksiarz dokonaj wpłaty, która będzie wynosić przynajmniej 50 złotych. Następnie zgłoś się do bukmachera w celu odebrania vouchera na kanały Polsat Box Go.

Miedz – Puszcza, transmisja na żywo w TV

Gdzie w telewizji obejrzysz spotkanie Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice. Transmisja będzie dostępna od godziny 12:40 na kanale Polsat Sport. Jeśli nie masz do niego dostępu, to jest to idealna okazja, żeby skorzystać z vouchera od Fuksiarz. To pozwoli ci oglądać kolejne mecze przez następnie 30 dni.

Miedz – Puszcza, gdzie oglądać na żywo za darmo

W platformie Polsat Box Bo będzie transmisja live ze spotkania Miedź – Puszcza. Aby uzyskać darmowy dostęp do tego spotkania – należy wziąć udział w promocji Fuksiarz. Na czym ona polega? Tak naprawdę na tym, żeby zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty o minimalnej wartości 50 zł. Wystarczy to zrobić, żeby twoje konto Polsat Box Go zostało aktywowane darmowym voucherem.

Jak obejrzeć mecz, dzięki Fuksiarz?

  1. Załóż konto z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Zrób wpłatę o wartości minimum 50 złotych
  3. Zgłoś się do działu support po przysługujący ci voucher na Polsat Box Go

Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Transmisję online ze spotkania Miedź – Puszcza w Polsat Box Go możesz uruchomić na stronie internetowej, a także aplikacjach: Smart TV, Android i Apple TV. Oczywiście przed aktywacją vouchera należy posiadać konto w serwisie Polsat Box Go.

Fot. Łukasz Sobala/PressFocus

FAQ

Kiedy mecz Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice?

Spotkanie 22. kolejki 1. ligi polskiej odbędzie się dzisiaj, czyli 6 marca o godzinie 12:40.

Gdzie oglądać mecz za darmo?

Transmisja live za darmo możliwa jest po odebraniu vouchera na Polsat Box Go od Fuksiarz.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze