Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Zagłębie Lubin? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zawodnicy Miedzi podejmą Zagłębie już o godzinie 18:00, więc do spotkania zostało jeszcze trochę czasu i możesz dokładnie sprawdzić, co wiadomo o transmisji w TV i streamie!

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Zagłębie Lubin za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Miedź Legnica – Zagłębie Lubin będzie pierwszym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Goście są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Miedź nie powalczy o komplet punktów. Będziemy świadkami rywalizacji dwóch średniaków, których głównym celem jest spokojne utrzymanie się, a nie walka o puchary i czołówkę.

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Starcie rozpocznie się o godzinie 18:00, a mecz obejrzysz na Canal+ Family oraz Canal+ Sport 3.

Dzięki transmisjom live u bukmacherów często możemy oglądać spotkania za darmo – warto zapoznać się z tym wątkiem!

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, transmisja online

Transmisja online z meczu Miedź Legnica – Zagłębie Lubin będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Zagłębie, ale Miedź na pewno powalczy o komplet punktów.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Miedzi z Zagłębiem?

Spotkanie Miedzi z Zagłębiem możesz obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Miedź zagra z Zagłębiem?

Rywalizacja Miedzi z Zagłębiem została zaplanowana na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze