Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Warta Poznań? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zarówno Miedź, jak i Warta nie zaczęły sezonu w najlepszym stylu. Gospodarze zremisowali z Radomiakiem, a goście dwa razy przegrali. Najpierw z Wisłą Płock, a później z Rakowem Częstochowa. Która z ekip się przełamie tym razem?

Miedź Legnica – Warta Poznań, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Warta Poznań za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Miedź Legnica – Warta Poznań, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Miedź Legnica – Warta Poznań będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Warta nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i ograć Miedź, która ma falstart na początku sezonu. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Kto sięgnie po trzy punkty i zdobędzie pierwsze zwycięstwo w tym sezonu?

Miedź Legnica – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Miedź Legnica – Warta Poznań? Są to:

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport
  3. TVP SPORT

Przy okazji sprawdź też, jak działają zakłady bez ryzyka u bukmacherów, bo często grając u operatorów z takimi bonusami możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań i nie martwić się o wynik rywalizacji!

Miedź Legnica – Warta Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Miedź Legnica – Warta Poznań będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Miedź Legnica – Warta Poznań, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Miedź Legnica, ale różnica w kursach nie jest duża. Warta chciałaby zdobyć pierwszy komplet punktów, ale dobrze wiemy, że to wcale nie będzie proste zadanie.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać Miedź - Warta?

Spotkanie Miedzi z Wartą Poznań będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Miedź zagra z Wartą?

Rywalizacja tych ekip rozpocznie się już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze