Miedź Legnica – Podbeskidzie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.05.2024

Piłkarz Miedzi podczas meczu

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Podbeskidzie? W poniedziałek dojdzie do zakończenia 32. serii gier, a ostatnim starciem tej kolejki będzie rywalizacja w Legnicy. Tam Miedź zmierzy się z Podbeskidziem, a w poniższym tekście znajdziecie informacje na temat możliwości obejrzenia tego starcia na żywo! Zainteresowanych zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Miedź Legnica – Podbeskidzie na żywo w TV

Rywalizacja w Legnicy będzie ostatnim spotkaniem 32. kolejki Fortuna 1. Ligi, o czym już wspomniałem. Oba zespoły daleko są od swojej najlepszej formy, jednak z uwagi na katastrofalną postawę Podbeskidzia, to Miedź będzie faworytem poniedziałkowego meczu. Ten ma rozpocząć się 13. maja 2024 roku o godzinie 18:00. Transmisja w TV będzie co prawda dostępna, jednak znajdziemy ją na dodatkowo płatnym kanale, a mianowicie Polsat Sport Premium 2. Polecam rzucić okiem na aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie i przechodzę za momencik do streamów online.

Miedź Legnica – Podbeskidzie, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online, to przejdę teraz do tego zagadnienia. Starcia Fortuna 1. Ligi regularnie pokazywane są w Internecie i chociaż nie znajdziemy ich na stronach takich jak Superbet TV, to wielu kibiców wybiera właśnie streamy online. Mecz Miedzi z Podbeskidziem na żywo będziemy w stanie obejrzeć na Polsat Box Go. To właśnie ten operator posiada prawa do pokazywania wszystkich gier zaplecza Ekstraklasy, jednak niestety by skorzystać z jego usług, uprzednio należy wykupić odpowiedni pakiet. Darmowych alternatyw w tym przypadku niestety nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Podbeskidzie?

Zmierzając powoli do końca tekstu o transmisji z meczu Miedzi z Podbeskidziem, okazuje się, że podobnie jak w przypadku pozostałych gier Fortuna 1. Ligi, rywalizację na żywo będzie można obejrzeć zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online w sieci. W kampanii 2023/24 prawa transmisyjne do rozgrywek zaplecza Ekstraklasy posiada telewizja Polsat, zatem jeśli interesują Was mecze Fortuna 1. Ligi, warto rozważyć zakup oferty tego wydawcy. Polecam sprawdzić na koniec pozostałe transmisje u bukmacherów. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze