Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Lechia Gdańsk? Właśnie na to pytanie odpowiadamy niżej. Będzie to drugie spotkanie tego dnia, jakiego będziemy świadkami w Ekstraklasie. Na papierze to Lechia jest faworytem, ale czy to się przełoży na samo starcie? W końcu Miedź u siebie to bardzo niewygodny rywal!

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Lechia Gdańsk za darmo? Niestety, ale bez opłat nie da się tego zrobić, a dostęp do streamów kosztuje kilkadziesiąt PLN. Możesz go wykupić na stronie Canal+ Online lub zdobyć abonament telewizyjny.

Miedź Legnica – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, jak zyskać dostęp do transmisji ze starcia tych ekip, to warto, byś wiedział, kiedy odbędzie się to spotkanie. Rywalizację zaplanowano na sobotę na godzinę 15:00 i rozegrana zostanie na stadionie w Legnicy. Przy okazji sprawdź też nasze typy bukmacherskie, które możesz obstawić na to spotkanie lub na inne rywalizacje, jakie tego dnia czekają nas w Ekstraklasie!
W TV rywalizacja tych ekip będzie pokazana na Canal+ Family, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, więc jak dobrze widzisz, opcji jest kilka i warto się nad nimi bliżej pochylić!

Miedź Legnica – Lechia Gdańsk: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Miedź Legnica – Lechia Gdańsk, to warto poznać kilka faktów na temat tego starcia. Faworytem są goście, ale to wcale nie oznacza, że Miedź jest bez szans. Kursy bukmacherskie są dość mocno wyrównane, a Lechia zagra bez Kuciaka i Castegrena. W tabeli obie ekipy okupują ostatnie miejsca, bo Lechia jest na 16 lokacie, a Miedź na 18, ale być może się to odwróci właśnie po tym starciu!

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Lechia Gdańsk?

Gdzie pokazane będzie spotkanie Miedź Legnica – Lechia Gdańsk? Rywalizacja tych ekip  zostanie pokazana w kilku miejscach, w tym w Canal+ Sport i Canal+ Online. Masz kilka opcji, aby odpalić rywalizację Górnika z Jagą. Możesz włączyć stream na telefonie w aplikacji mobilnej (musisz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS), albo skorzystać z telewizorem z systemem Smart TV!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Miedź - Lechia?

SPotkanie Miedzi z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Miedź zagra z Lechią?

Miedź zmierzy się z Lechią już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze