Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Korona Kielce? Na te pytanie poznasz odpowiedź niżej. Miedź podejdzie do starcia z Koroną jako faworyt, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Gospodarze w tym sezonie prezentowali się znacznie lepiej niż goście. Mają aż 13 oczek przewagi, ale to będzie starcie na szczycie 1 ligi, a więc może się tutaj wszystko zdarzyć.

fuksiarz, miedź, korona
fot. fuksiarz

Miedź Legnica – Korona Kielce, gdzie oglądać

Miedź Legnica na papierze wygląda na faworyta w starciu z Koroną Kielce. Trzeba jednak podkreślić, że lider 1 ligi nie może tutaj zlekceważyć rywala. W końcu Korona to trzecia drużyna ligi, która walczy o TOP 2. Korona Kielce nie gra źle w tym sezonie i chciałaby wrócić do Ekstraklasy, ale to wcale nie będzie takie proste. Miedź i Widzew na papierze wyglądają na nieco lepsze, a trzeba jeszcze pamiętać o tym, że Arka depcze Koronie po piętach.

Miedź Legnica – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Korona Kielce w telewizji? To spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go, które posiada swoją aplikację na telewizory. Możesz z niej skorzystać, jak masz urządzenie z systemem Smart TV. To jest montowane w większości nowych urządzeń. Przy okazji nie zapomnij sprawdzić ciekawych bonusów bukmacherskich i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Miedź Legnica – Korona Kielce, transmisja na żywo za darmo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Korona Kielce, to zapewne zastanawiasz się, co zrobić, żeby obejrzeć to starcie za darmo. Transmisja online jest na wyciągnięcie ręki, bo razem z Fuksiarzem proponujemy Ci dostęp do Polsat Box Go na 30 dni (voucher o wartości 40 PLN). Jak go zdobyć? To akurat jest bardzo proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Miedź Legnica – Korona Kielce, transmisja online

Transmisja online z meczu Miedź Legnica – Korona Kielce legalnie będzie do obejrzenia tylko w Polsat Box Go. Nie ma żadnej innej możliwości, która jest zgodna z prawem, aby obejrzeć to spotkanie. Na pewno w internecie będą dostępne nielegalne transmisję, ale nie warto z nich skorzystać, gdy możesz użyć za darmo Polsatu. Pamiętaj, że przecież środkami, które wpłaciłeś u Fuksiarza możesz dalej obstawiać!

Miedź Legnica – Korona Kielce, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów mocnym faworytem jest tutaj Miedź Legnica. Ta na własnym stadionie jest bardzo silna, a jej przewagę pokazują m.in. kursy dostępne u bukmacherów. Te wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:33.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Miedź - Korona?

Spotkanie Miedzi Legnica z Koroną Kielce będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Miedź zagra z Koroną?

Miedż zagra z Koroną o godzinie 18:00 w piątek, 18.03.2022.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze