Miedź Legnica – Górnik Polkowice: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Zawodnicy Miedzi Legnica

Już dzisiaj Miedź Legnica zagra z Górnikiem Polkowice w ważnym spotkaniu w pierwszej lidze. Gospodarze zdaniem bukmacherów są faworytami, jednak Górnik pokazywał wiele razy, że potrafi sprawiać niespodzianki. Drużyna z Legnicy jest obecnie wiceliderem i jeżeli utrzyma tę lokatę do końca sezonu, to bezpośrednio awansuje do Ekstraklasy. Czy Miedzi uda się zgarnąć ważne trzy punkty? Sprawdź, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Miedź Legnica – Górnik Polkowice – gdzie oglądać dzisiaj?

Miedź Legnica zagra z Górnikiem Polkowice już w ten poniedziałek, 15.11.2021. Gospodarze są stawiani w roli faworytów, co niespecjalnie nas dziwi. To wiceliderzy pierwszej ligi, którzy dotychczas świetnie sobie radzili. Teraz przyjdzie się im zmierzyć z przedostatnim w tabeli Górnikiem. Ten jednak pokazywał już, że potrafi zaskoczyć, więc tutaj może dojść do niespodzianki. Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz i zobaczyć też, gdzie są dostępne transmisje live u bukmacherów.

Miedź Legnica – Górnik Polkowice: gdzie oglądać za darmo?

Miedź Legnica zagra z Górnikiem Polkowice dopiero o godzinie 18:00, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie obejrzeć ten mecz. Niestety spotkanie nie będzie transmitowane za darmo, bo prawa do pokazywania w Polsce ma jedynie Polsat Box Go.

Miedź Legnica – Górnik Polkowice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy da się mecz Miedzi Legnica z Górnikiem Polkowice obejrzeć w TV? Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do Polsat Box Go i tym samym obejrzeć spotkanie tych ekip bez wydawania ani złotówki na abonament do Polsatu. Co trzeba zrobić?

  1. załóż konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną

polsat box voucher od fuksiarza

Miedź Legnica – Górnik Polkowice: stream na żywo online

Mecz Miedzi Legnica z Górnikiem Polkowice będzie streamowany online. Właśnie po to Polsat ma platformę Polsat Box Go, która jest dostępna również na telefonach. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i mieć dostęp do internetu.

Miedź Legnica – Górnik Polkowice: zapowiedź meczu

Zdaniem wielu osób większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Miedź Legnica ma lepszą kadrę oraz jest w zdecydowanie wyższej formie. To jednak wcale nie oznacza, że Górnik jest od razu skazany na porażkę. W pierwszej lidze często dochodzi do niespodzianek. Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip, to zobacz też, jakie są kursy bukmacherskie:

Zdjęcie: Lukasz Sobala / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Miedzi z Górnikiem?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Miedź zagra z Górnikiem?

Spotkanie Miedzi Legnica z Górnikiem Polkowice zaplanowane zostało na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze