Miedź Legnica – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.03.2024

Zawodnik Miedzi przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Miedź Legnica – GKS Tychy? Sobotnie zmagania na poziomie Fortuna 1. Ligi zakończymy w Legnicy, ponieważ właśnie tam miejscowa Miedź zmierzy się z GKS-em Tychy. Kibice polskiego futbolu na pewno zainteresują się tym spotkaniem, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób zobaczyć wspomniane zmagania na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia!

Miedź Legnica – GKS Tychy na żywo w TV

Rywalizacja Miedzi z GKS-em to zdecydowanie jeden z hitów 23. kolejki Fortuna 1. Ligi! Obydwa kluby w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i mają aspiracje sięgające awansu do PKO BP Ekstraklasy! Samo spotkanie zapowiada się zatem ciekawie, a rozpocznie się ono 9. marca 2024 roku o godzinie 17:30. Przechodząc do szczegółów transmisji, skorzystać będzie można z tej telewizyjnej – mecz w Legnicy będzie pokazywany na żywo na kanale Polsat Sport Extra! Nie jest to jedyne rozwiązanie, bo dostępne będą również streamy online, o których więcej w dalszej części artykułu. Póki co wrzucam kursy bukmacherskie na ten mecz 23. kolejki Fortuna 1. Ligi:

Miedź Legnica – GKS Tychy: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, poza transmisjami w telewizji, są również inne opcje, dzięki którym można oglądać spotkania piłkarskie. I w przypadku rywalizacji Miedzi z GKS-em, będzie można z takowej skorzystać, a zatem włączyć to spotkanie w Internecie. Nie mówimy jednak w tym miejscu o żadnych pirackich stronach, ale o legalnej i oficjalnej platformie telewizji Polsat, a więc serwisie Polsat Box Go. Na pewno minusem jest fakt, że dostęp do usług jest w tym przypadku płatny, lecz jeśli jesteście zadeklarowanymi kibicami Fortuna 1. Ligi, to z pewnością warto rozważyć zakup odpowiedniego pakietu. Darmowe transmisje ciekawych spotkań znajdziecie natomiast chociażby w Betclic TV, czy Totalbet TV!

Gdzie oglądać Miedź Legnica – GKS Tychy?

Wyżej przedstawiłem dwie możliwości, dzięki którym będzie można obejrzeć starcie Miedzi z GKS-em Tychy na żywo i w 100% legalnie! Powtórzę zatem, że rywalizacja w Legnicy będzie transmitowana zarówno na żywo w TV, jak i w formie legalnego streamu online! Okazuje się zatem, że jeden z hitów Fortuna 1. Ligi będzie stosunkowo łatwo dostępny i raczej nie będzie kłopotu z oglądaniem go live. Na koniec polecam zerknąć na weekendowe transmisje bukmacherów, gdzie znajdziecie inne mecze na żywo. Powodzenia i masy emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze