Midtjylland – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.08.2023

Ernest Muci

Gdzie oglądać mecz Midtjylland – Legia Warszawa? W czwartkowy wieczór dojdzie do starcia Midtjylland z Legią w ramach 4. rundy eliminacji Ligi Konferencji. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Midtjylland – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Midtjylland a Legią odbędzie się w czwartek 24 sierpnia o godzinie 20:00 na MCH Arena w Herning. Na papierze ciut lepszym zespołem będą tutaj gospodarze, lecz w tym sezonie zanotowali oni już kilka wpadek, więc nie należy odbierać szans Legionistom. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport.

Midtjylland – Legia Warszawa: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć również w formie streamu online na stronie internetowej TVP Sport oraz w apce mobilnej tego nadawcy. Oferuje on bowiem możliwość oglądania transmitowanych przez siebie wydarzeń również w internecie całkowicie za darmo. Zachęcam ponadto do sprawdzenia, jacy bukmacherzy oferują transmisje online.

Gdzie oglądać Midtjylland – Legia Warszawa?

Mecz Midtjylland – Legia obejrzysz w TVP Sport. Trzymasz kciuki za Legię i sądzisz, że uda jej się zanotować korzystny rezultat? Jeśli nie masz konta w Superbet, możesz zagrać typ na bramkę Wojskowych po kursie 300,00 i zawalczyć o 600 PLN bonusu! Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem ZAGRANIE, wpłacisz 50 PLN na depozyt i zagrasz singla na bramkę Legii. Jeśli trafisz, otrzymasz wspomniany bonus na dalszą grę. Życzę samych pozytywnych emocji podczas oglądania i powodzenia na kuponach!

Midtjylland - Legia Superbet kurs 300,00

Obrazek w tle: fot. Marcin Bulanda / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze