Middlesbrough – Coventry: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2023

Riley McGree w meczu Championship

Gdzie oglądać Middlesbrough – Coventry? Wiemy już, kto zagra w finale play-offów o awans do Premier League. Dziś natomiast poznamy drugi zespół, który na Wembley zawalczy o promocję do najwyższej ligi w Anglii. O taki zaszczyt powalczą ekipy Middlesbrough i Coventry, a biorąc pod uwagę fakt, iż w pierwszym starciu tych zespołów padł bezbramkowy remis, rewanż powinien być bardzo ciekawy! A gdzie i w jaki sposób obejrzeć owe starcie? Zapraszam do lektury.

Middlesbrough – Coventry, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, w pierwszym starciu w Coventry padł bezbramkowy remis, co sprawia, że rewanżowa potyczka Middlesbrough – Coventry powinna być bardzo zacięta i ciekawa! Szczególnie podopieczni Michaela Carricka przyzwyczaili nas do grania ofensywnej, ciekawej piłki i można się spodziewać tego rodzaju futbolu także w środowy wieczór! Samo spotkanie rozpocznie się 17. maja o godzinie 21:00, lecz niestety transmisji w TV w Polsce nie znajdziemy. Przed poruszeniem tematu streamów online, zachęcę jeszcze do sprawdzenia transmisji u legalnych bukmacherów.

Middlesbrough – Coventry: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o temacie streamów online, to powiedzmy sobie nieco więcej na ten temat. Będzie to bowiem w zasadzie jedyna legalna i najlepsza metoda na obejrzenie omawianego spotkania Middlesbrough – Coventry na żywo! Owy stream online będzie dostępny na platformie streamingowej Viaplay, która z resztą od początku kampanii 2022/23 pokazuje wszystkie spotkania Championship, jak i Premier League. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o usługach tego operatora lub nie macie konta na jego portalu, to warto zarejestrować się w poniższy sposób:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Middlesbrough – Coventry

Gdzie oglądać Middlesbrough – Coventry?

W przypadku gdy nie będziecie mieli dostępu do komputera lub laptopa, to w środowy wieczór będziecie mogli obejrzeć opisywaną batalię także na smartfonie! Wystarczy bowiem posiadać urządzenie z systemem IOS lub Android i w trakcie trwania zawodów mieć stabilne połączenie z internetem. Jeżeli spełniacie te warunki, to wystarczy zainstalować na swój telefon aplikację Viaplay, zalogować się na swoje konto i uruchomić odpowiedni stream! Miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze