Jesteś ciekaw, gdzie oglądać mecz Middlesbrough – Chelsea? To spotkanie będzie pokazane w Eleven Sports 2, a także w STS TV, a więcej o tym piszemy niżej. Gospodarze do starcia z Niebieskimi podejdą jako underdog. Czy stać ich na sprawienie tutaj niespodzianki? Raczej można się spodziewać, że podopieczni Tuchela zdominują rywali.

middlesbrough, chelsea, sts
fot. sts

Middlesbrough – Chelsea, gdzie oglądać

Middlesbrough zagra z Chelsea w ćwierćfinale FA Cup. Niebiescy na papierze są ogromnymi wręcz faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Podopieczni Tuchela w końcu są lepsi technicznie i bardziej przygotowani taktycznie.

Middlesbrough nie gra aż tak źle w ostatnim czasie. Zwycięstwa przeplata z potknięciami, a ostatnio udało się tej ekipie wyeliminować nawet Tottenham, zwyciężając z nim 1:0 po dogrywce. Kto tutaj sięgnie po zwycięstwo?

Middlesbrough – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie będzie transmisja na żywo w TV z meczu Middlesbrough – Chelsea będzie pokazana w kilku miejscach, w tym w Eleven Sports 2 oraz w STS TV. Druga z tych opcji jest dostępna w wielu miejscach, ale nie ma swojej aplikacji na telewizor, o czym trzeba pamiętać. W kolejnym akapicie tłumaczymy, jak uzyskać dostęp do STS TV!

Middlesbrough – Chelsea, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w STS TV. Jak to jest możliwe? Dostaniesz taką opcje po rejestracji z naszym kodem ZAGRANIE, a dokładnie to tłumaczymy niżej. Nie możesz jednak pominąć żadnego kroku, jeżeli nie chcesz płacić za transmisję z tego starcia!

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj bez ryzyka do 234 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Middlesbrough – Chelsea, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Middlesbrough – Chelsea w TV i jak odebrać dostęp do STS TV, to warto się jeszcze dowiedzieć, gdzie będzie transmisja online. Warto przypomnieć, że STS ma swoją aplikację na telefony, a także wersję przeglądarkową. Warto z tych opcji skorzystać, jak chce się obejrzeć starcie tych ekip. Pamiętaj też, że grając u bukmacherów możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania, a więcej o typach bukmacherskich piszemy niżej!

Middlesbrough – Chelsea, szanse na zwycięstwo

Middlesbrough zagra z Chelsea już o godzinie 18:15. Zanim rozpocznie się spotkanie tych ekip, to możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy dostępne u bukmacherów. Mnożniki na rynek 1X2 wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:20.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Middlesbrough - Chelsea?

To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 2 i STS.

O której Middlesbrough zagra z Chelsea?

Middlesbrough zagra z Chelsea już o godzinie 18:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze