Meksyk – Brazylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.06.2024

Omar Govea, Jordi Cortizo

Gdzie oglądać mecz Meksyk – Brazylia? W sobotnią noc odbędzie się towarzyski mecz Meksyku z Brazylią. W poniższym tekście znajdziesz informacje dotyczącą transmisji TV oraz streamu online tego starcia.

Meksyk – Brazylia, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Meksyku z Brazylią odbędzie się w nocy z 8 na 9 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego na Kyle Field w amerykańskim College Station. W teorii faworytami tego pojedynku będą Brazylijczycy, lecz oba zespoły na dystansie ostatnich miesięcy prezentują się słabo, więc trudno przewidzieć zwycięzcę tego starcia. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek, niestety nie będzie pokazywany on nigdzie w telewizji.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Meksyk - Brazylia
Totalbet
1
5,50
X
4,05
2
1,49
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Meksyk – Brazylia: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego meczu również nie będzie dostępny. Warto jednak pamiętać, że istnieje bogata oferta transmisji u bukmacherów, z których możesz korzystać pod pewnymi warunkami. Takimi operatorami są jak choćby STS, Fortuna czy Superbet.

Gdzie oglądać Meksyk – Brazylia?

Mimo iż transmisja tego starcia nie będzie nigdzie dostępna, możesz obstawić jego przebieg lub wynik u bukmachera. Szeroką ofertę zakładów znajdziesz jak choćby w TOTALbet. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z trzech zakładów bez ryzyka do 111 PLN każdy. Zagraj trzy pierwsze kupony AKO w ciągu 48h i odbierz zwrot przegranych pieniędzy! Pamiętaj też, że na Zagranie.com znajdziesz typy na Euro 2024, które startuje już 14 czerwca!

Zakład bez ryzyka 3x 111 PLN TOTALbet

Obrazek w tle: fot. Kirby Lee-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze