Mega kurs na wygraną Barcelony z Royal Antwerp. Postaw 1 zł, graj o 200 zł bonusu!

Robert Lewandowski

Jednym z wtorkowych meczów 1. kolejki fazy grupowej LM będzie starcie Barcelony z Royalem Antwerp. Przy okazji tego pojedynku bukmacher ETOTO zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, w której nagrodą jest bonus 200 PLN. Jak go zdobyć? Sprawdź to w poniższym artykule!

Mega Kurs 200 Barcelona - Antwerp banner góra

Mega Kurs 200,00 na zwycięstwo Barcelony z Royalem Antwerp w ETOTO

Ekipa Dumy Katalonii, która po ostatnich dwóch nieudanych występach w Lidze Mistrzów, zakończonych już po fazie grupowej, teraz zagra z Royalem Antwerp w 1. kolejce nowej edycji tych rozgrywek. Robert Lewandowski oraz jego koledzy zdaniem bukmacherów są tutaj wyraźnymi faworytami i z pewnością liczą na to, że uda im się wygrać. Jeśli masz przeczucie, że Barca stanie na wysokości zadania, możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy w ETOTO i zagrać typ na wygraną Barcelony po mega kursie 200,00! Jak to zrobić?

  1. Zarejestruj się w ETOTO z kodem bonusowym ZAGRANIE
  2. Wpłać minimum 100 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO za 1 PLN na którym będzie typ dotyczący wygranej Barcelony z Antwerpią
  4. Zakład dostępny będzie na stronie promocji, a nie w głównej ofercie
  5. Jeżeli wygrasz, na Twoje saldo bonusowe trafi 200 PLN
  6. Powodzenia!
Mega Kurs 200 Barcelona - Antwerp banner dół

Prawdopodobieństwo wygranej Barcelony w tym meczu jest bardzo wysokie, ponieważ normalny kurs na taki typ w ETOTO wynosi 1,20. Dzięki opisanej wyżej promocji możesz jednak podnieść ten przelicznik do 200,00,a na dodatek zagrać bez podatku! Nagrodą bowiem jest bonus w kwocie 200 PLN! Gorąco zachęcam zatem do założenia konta z naszym kodem w ETOTO i skorzystania z Mega Kursu na Barcelonę!

fot. Nicolo Campo/SIPA USA/PressFocusObrazek w tle:

Zaloguj się aby dodawać komentarze