Mega kurs 300.00 na gola Polski z Czechami!

Lewandowski po strzeleniu gola

Już w najbliższy piątek reprezentacja Polski rozegra mecz ostatniej nadziei z Czechami. Z tej okazji bukmacher Etoto zaproponował nowym typerom mega kurs na bramkę Biało-Czerwonych, który to wynosi aż 300.00! Jeżeli więc nie graliście jeszcze u tego operatora, a zainteresowała Was taka oferta, zapraszam do sprawdzenia jej szczegółów w poniższym tekście.

baner Etoto na Polska - Czechy

Reprezentacja Polski, aby zachować jakiekolwiek szanse na bezpośredni awans, musi w najbliższym meczu pokonać Czechy. Bukmacher Etoto zaproponował nowym graczom możliwość obstawienia zaledwie 1 gola naszej kadry po mega kursie 300.00, którego nie znajdziemy nigdzie indziej! W jaki dokładnie sposób skorzystać z powyższej okazji?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Etoto klikając tutaj.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości minimum 100 PLN i pomnóż swoje środki.
  4. Możesz obstawić bramkę Polski z Czechami po kursie 300.00 z tego linku -> https://www.etoto.pl/zaklady-bukmacherskie/zaklady-specjalne/promocje/mega-kurs-*/polska-czechy-zarejestrowani-od-1411-min-wplata-100-zl/3020489
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.

Pomimo problemów naszej kadry, wydaje się, że będziemy w stanie na swoim terenie strzelić przynajmniej jedną bramkę. Udało się to w meczu wyjazdowym, a przecież najbliższy mecz jest dla nas spotkaniem o wszystko. Warto zatem skorzystać z mega kursu w Etoto i powalczyć o dodatkowe 300 PLN do czego zachęcam!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze