Mega kurs 300.00 na finał Ligi Konferencji: Fiorentina – West Ham

Dodo

W środowy wieczór dojdzie do starcia Fiorentiny z West Hamem w finale Ligi Konferencji. Przy okazji tego pojedynku bukmacher ETOTO przygotował specjalną promocję, dzięki której masz szansę zgarnąć aż 300 PLN bonusu. Na czym polega ta oferta? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł. Życzę miłej lektury.

ETOTO finał LKE banner

Bonus 300 PLN za trafiony typ na bramkę w finale Ligi Konferencji Europy w ETOTO!

Zarejestruj się w ETOTO z linku

  1. Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 100 PLN
  3. Obstaw dokładnie 1 PLN na typ dotyczący minimum jednego gola w meczu Fiorentina – West Ham
  4. Zakład dostępny jest na stronie promocji, nie zaś w głównej ofercie
  5. Trafiłeś? Otrzymasz 300 PLN na saldo bonusowe
  6. W praktyce grasz więc po kursie 300,00
  7. Powodzenia!

Środowy finał Ligi Konferencji Europy pomiędzy Fiorentiną a West Hamem to mecz, który zapowiada się niezwykle ciekawie i wzbudza spore zainteresowanie. Choć mowa o rozstrzygnięciu dopiero trzeciego co do ważności europejskiego pucharu, to jego obsada jest mocna, a tryumf w tym pucharze to spory prestiż. Emocji zatem nie powinno tutaj zabraknąć. Jeśli chcesz jeszcze podnieść ich dawkę, możesz skorzystać ze specjalnej promocji, którą na okoliczność tego starcia przygotował dla nowych graczy bukmacher ETOTO.

Załóż konto z użyciem naszego kodu promocyjnego i zagraj kupon zawierający typ na minimum jednego gola w finale Ligi Mistrzów Europy. Jeżeli uda Ci się trafić, otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN! Stawka kuponu obstawianego w ramach promocji to 1 PLN, więc można powiedzieć, że grasz w ten sposób po MEGA KURSIE 300,00! Jeśli nie masz jeszcze konta w ETOTO, nie zwlekaj i weź udział w promocji! Powodzenia!

ETOTO finał LKE mały banner

Obrazek w tle: fot. Just Pictures/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze