Mega kurs 200.00 na zwycięstwo Polski z Wyspami Owczymi

Wojciech Szczęsny

W czwartek na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie mecz Polski z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji Euro 2024. Z tej okazji bukmacher ETOTO przygotował bardzo ciekawą promocję na ten pojedynek, dzięki której możesz zagrać typ na wygraną Polski z mega kursem 200,00. Jak obstawić taki zakład? Przeczytaj poniższy tekst i poznaj szczegóły promocji!

200 PLN bonusu za trafiony typ na wygraną Polski z Wyspami Owczymi w ETOTO

Starcie pomiędzy Polską a Wyspami Owczymi jest dla ekipy Biało-Czerwonych jednym z dwóch meczów, które czekają ich we wrześniowej sesji meczów eliminacji Euro 2024. Po trzech pojedynkach Polacy mają na koncie zaledwie trzy punkty, więc jeśli nie chcą przegrać walki o awans, muszą w kolejnych dwóch starciach zdobyć komplet punktów. Na pierwszy ogień idzie drużyna Wysp Owczych. Jeśli uważasz, że Polska zdoła zainkasować tutaj trzy punkty, a przy okazji nie posiadasz jeszcze konta w ETOTO, możesz obstawić swój typ i zgarnąć 200 PLN bonusu w przypadku wygranej! Jak to działa?

  1. Załóż konto z kodem bonusowym ZAGRANIE
  2. Wpłać minimum 100 PLN na depozyt
  3. Jako pierwszy kupon po rejestracji zagraj singla za 1 PLN na wygraną Polski z Wyspami Owczymi
  4. Wybierz zakład ze strony promocji, nie zaś z głównej oferty
  5. Jeśli trafisz, otrzymasz 200 PLN bonusu
  6. W praktyce grasz zatem po mega kursie 200,00!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w ETOTO, teraz masz doskonałą okazję, by je założyć! Szanse na to, że Polska wygra z Wyspami Owczymi są bowiem naprawdę duże, a do wygrania masz tutaj aż 200 PLN bonusu, który możesz wykorzystać na dalszą grę! Jest to znaczna ilość środków, a ryzyko jest przecież niewielkie, ponieważ obstawiasz zaledwie 1 PLN. Zachęcam zatem to rejestracji z naszym kodem i obstawienia wygranej Polski z kursem 200,00!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze