Już w środę o godzinie 21:00 dojdzie do hitowego spotkania Realu Madryt z Manchesterem City. Rewanżowe spotkanie pomiędzy Królewskimi, a Obywatelami na pewno będzie bardzo ciekawe, gdyż Królewscy muszą odrobić stratę sprzed tygodnia. W Etoto jest bonus w postaci mega kursu 20.00, a więcej o tym, jak go zdobyć piszemy niżej!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mega kurs 20.00 na Real Madryt!

Pierwsze spotkanie pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City było bardzo ciekawe i Królewscy przegrali w nim 3:4. To jeszcze nie przekreśla całkowicie ich szans na awans do finału, ale na pewno nie są tego blisko. Obywatele mają jednak więcej argumentów po swojej stronie, co powinno się przekuć w ich awans. Kibice oczekują tutaj dobrego show i na pewno zawodnicy je dostarczą, ponieważ stawka jest bardzo wysoka!

W Etoto jest bonus przygotowany specjalnie na to spotkanie w postaci mega kursu 20.00 na zwycięstwo Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. W jaki sposób możesz wziąć udział w tej akcji? Zacznijmy od tego, że musisz zarejestrować swoje konto, co możesz zrobić z przycisku poniżej lub tego miejsca. Pamiętaj, że założenie konta z kodem ZAGRANIE zapewni Ci dodatkowe bonusy na start, a grając razem z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Jak już masz założone konto, to kolejne kroki są bardzo proste. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tym miejscu, gdyż przygotowaliśmy specjalną instrukcję:

  1. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty
  2. Zrób to za min. 50 zł
  3. Wtedy możesz skorzystać z podwyższonego kursu na wygraną Realu Madryt po mega kursie 20.00
  4. Postaw zakład na wygraną Realu Madryt z Manchesterem City

Jeśli Real Madryt wygra mecz, otrzymasz nawet do 200 złotych, które możesz od razu wypłacić na konto. Nie musisz nimi dodatkowo obracać, czy spełniać jakieś inne wymagania, co na pewno jest na plus względem innych bukmacherów!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze