Już we wtorek, 14.06.2022, o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra swoje czwarte spotkanie w Lidze Narodów, a rywalem naszych rodaków będą Belgowie. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają u siebie, ale to wcale nie oznacza, że są tutaj na dobrej pozycji. Na pewno jednak warto będzie obejrzeć to starcie, a także zagrać mega kurs 20.00 na wygraną Polski!

mega kurs 20.00 baner
fot. etoto

Mega kurs 20.00 na Polskę!

Dzisiaj reprezentacja Polski o godzinie 20:45 zagra z Belgią w ramach Ligi Narodów. Ostatnim razem przegraliśmy 1:6, więc dzisiaj liczymy na rewanż. Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie, ponieważ reprezentacja Michniewicza w starciu z Holandią wyglądała już o wiele lepiej, a nasz selekcjoner cały czas stawia na nowe rozwiązania. Czy tym razem Biało-Czerwoni zgarną jakieś punkty?

W Etoto jest bonus w postaci mega kursu 20.00 na Polskę, który można wykorzystać. Uprawnione są wszystkie osoby spełniające warunki, a więcej o tym piszemy niżej. Najpierw jednak musisz posiadać konto, a jak go nie masz, to możesz je założyć klikając poniższy przycisk. Przy okazji odbierzesz także dodatkowe bonusy!

Jak już posiadasz konto u tego bukmachera, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić opisujemy w specjalnej instrukcji. Wystarczy je spełnić krok po kroku, a dzięki temu odbierzesz bonus w Etoto i zagrasz mega kurs 20.00 na Polskę!

  1. Załóż konto w ETOTO
  2. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę)
  3. Jeśli Twój depozyt wyniósł min. 50 zł, możesz skorzystać z podwyższonego kursu na wygraną Polski w meczu z Belgią!
  4. Postaw na wygraną Polski z Belgią po MEGA KURSIE 20,00

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeśli Polska wygra, otrzymasz nawet do 200 złotych w formie gotówki (obrót nie jest wymagany). Trzeba więc przyznać, że warunki, jakie stawia operator są dość przyjazne nowym graczom, a dodatkowo można korzystać także z innych bonusów!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze