Mega kurs 100 na wygraną Arsenalu z Manchesterem United!

Martin Odegaard

Już w niedzielę odbędzie się hitowe starcie w 21. kolejce Premier League, w którym zagrają ze sobą Arsenal oraz Manchester United. Mecz ten będzie nie tylko okazją, by zobaczyć piłkę na najwyższym poziomie, ale również, by wzbogacić się aż o 100 PLN! To wszystko dzięki specjalnej promocji przygotowanej przez ETOTO. Na czym ona polega i jakie są jej warunki? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Kurs 100,00 na zwycięstwo Arsenalu z Manchesterem United w ETOTO!

Przy okazji niedzielnego hitu w Premier League bukmacher ETOTO przygotował bardzo ciekawą i korzystną promocję skierowaną do nowych graczy! Każdy, kto założy konto z naszym kodem bonusowym w ETOTO może skorzystać z MEGA KURSU 100,00 na wygraną Arsenalu z ekipą Czerwonych Diabłów. The Gunners uchodzą za faworytów w tej rywalizacji. Czy uda im się zgarnąć kolejny w tym sezonie komplet oczek i potwierdzić zajmowaną aktualnie pozycję lidera tabeli? Jeśli tak, skorzystaj z tej promocji! Poniżej znajdziesz jej warunki:

  1. Zarejestruj się w ETOTO z naszym kodem bonusowym ZAGRANIE
  2. Wpłać minimum 100 PLN depozytu
  3. Jeśli dokonałeś takiej wpłaty, możesz zagrać typ na wygraną Arsenalu po kursie 100,00.
  4. Zakład ten znajdziesz TUTAJ
  5. Akceptowane są tylko kupony SOLO
  6. Maksymalna stawka kuponu = 1 PLN
  7. Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden taki kupon
  8. Arsenal wygrał? Otrzymasz 100 PLN w formie gotówki
  9. Wygrana trafia na saldo główne, a więc możesz ją natychmiast wypłacić!
Arsenal - United mega kurs etoto

Jeśli nie masz jeszcze konta w ETOTO, jest to zatem doskonała okazja, by spróbować zagrać o dodatkowe 100 PLN. Ogromnym atutem tej promocji jest fakt, że wygrane pieniądze możesz od razu wypłacić bez potrzeby dodatkowego obracania nimi! Zachęcam zatem do rejestracji z naszym kodem bonusowym i skorzystania z opisanej wyżej promocji. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Richard Washbrooke/News Images/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze