Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 71, podczas której dojdzie do kilku ciekawych walk. W karcie możemy znaleźć m.in. pojedynki Szpilki z Radczenko, czy Ziółkowskiego z Rajewskim lub Różalskiego z Zimmermanem. Patrząc na zestawienia, jakie przygotowali organizatorzy, można stwierdzić, że na pewno nie będziemy się nudzić. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to obstaw KSW 71 z MaxiZyskiem od forBET!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MaxiZysk na KSW 71

Już w tę sobotę, 18.06.2022, o godzinie 19:00 rozpocznie się gala KSW 71, podczas której czeka nas kilka ciekawych pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Ziółkowskiego z Rajewskim, ale to nie jedyna rywalizacja, jaka nas czeka tego dnia. Łącznie odbędzie się aż dziewięć walk, a wśród nich są m.in. Różalski vs. Zimmerman, Mańkowski vs. Torres, czy Szpilka vs. Radchenko. Na pewno będzie ciekawie i kibice nie mogą narzekać na nudę.

W forBET, który zbiera dobre opinie, można zagrać ciekawe zakłady, a także obstawić tę galę z MaxiZyskiem. Bukmacher przygotował dedykowaną ofertę pod KSW 71, o czym więcej piszemy niżej. Najpierw jednak musisz mieć u niego konto, które jest potrzebne do skorzystania z promocji. Załóż je z tego baneru, to dostaniesz dodatkowe bonusy na start:

baner od forbet na ksw 71
fot. forbet

Jak już posiadasz konto, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, żeby grać z MaxiZyskiem są bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy w instrukcji:

  1. Wpłać min. 20 PLN
  2. Wybierz z listy na kuponie MaxiZysk KSW 71
  3. Zagraj kupon z min. czterema zdarzeniami
  4. Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.40
  5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej KSW 71

Jeżeli trafisz typy, to zysk na kuponie zostanie podwojony. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN. Każdy z graczy może tylko raz wziąć udział w promocji, a do tego MaxiZysk będzie ważny przez 36 godzin. Do tego trzeba pamiętać, że bonus nie łączy się z innymi!

fot. pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze