Dzisiaj czekają nas pierwsze mecze w eliminacjach do mistrzostw świata, a także sparing z udziałem reprezentacji Polski. Emocji powinno być dość sporo, bo np. Portugalia zagra z Turcją. Kibice na pewno nie będą się nudzić, a forBET ma bonus w postaci MaxiZysku. Jak go zagrać? O tym piszemy niżej!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MaxiZysk na czwartkowe mecze eliminacji do mistrzostw świata

W czwartek czekają nas pierwsze spotkania w europejskich barażach do mistrzostw świata. W nich dojdzie m.in. do spotkań Portugalii oraz Włoch. Pierwsza z tych drużyn zagra z Turcją, a druga zmierzy się z Macedonią Północną. Oba spotkania zapowiadają się na bardzo interesujące, a u bukmacherów można je będzie obstawić. W ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania.

Dzisiaj o godzinie 20:45 czeka nas także pierwsze spotkanie z Michniewiczem jako selekcjonerem reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zagrają ze Szkocją, więc będzie to trudny rywal i dobry sprawdzian dla naszych rodaków. Selekcjoner będzie miał świetną okazję, żeby sprawdzić dyspozycję kilku zawodników. W forBET bonus obejmuje spotkania kwalifikacyjne do mistrzostw świata (baraże), a także międzynarodowe sparingi. MaxiZysk dostaniesz obstawiając kupon z wybranymi przez siebie zakładami. Szczegóły akcji opisujemy niżej!

Baner od forbet na MaxiZysk

Warto podkreślić, że aby wziąć udział w akcji potrzebujesz mieć założone konto. Te możesz zarejestrować z poniższego linku, bo zamieściliśmy dokładną instrukcję dotyczącą tej akcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/forbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Odbierz bonusy powitalne
  4. Wpłać minimum 20 PLN
  5. Wybierz z listy na kuponie MaxiZysk
  6. Zagraj kupon z co najmniej czterema zdarzeniami
  7. Kurs każdego z nich nie powinien być mniejszy niż 1.40
  8. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty na mecze eliminacyjne do mistrzostw świata w piłce nożnej lub międzynarodowe spotkania towarzyskie.

Jak spełnisz warunki tej promocji, to zysk na kuponie zostanie podwojony. Tym samym wygrasz dwa razy więcej kasy, a więc jest to super promocja, której warto się przyjrzeć! Mnożnik przysługuje do kwoty 200 PLN, a maksymalna wygrana na kuponie z MaxiZyskiem to 2279 PLN.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze