Matty Cash z golem w debiucie? Kurs 50.00 od BETFAN!

Kurs 50.00 na bramkę Matty'ego Casha w meczu z Andorą!

Już dzisiaj Polska rozegra swój przedostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Naszym rywalem będzie Andora, a prawdopodobnie najważniejszym wydarzeniem, będzie debiut Matty’ego Casha. Nowy polski zawodnik powinien wystąpić dzisiaj po raz pierwszy w biało-czerwonych barwach. Ten fakt starają się wykorzystać bukmacherzy. My również postanowiliśmy dać coś od siebie i we współpracy z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy promocję, którą jest kurs 50.00 na bramkę Casha! Sprawdź, jak odebrać tę promocję i zagraj po najwyższym kursie na rynku!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 60 PLN, a maksymalna stawka na boost to 5 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 55 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie bramki Casha po kursie 50.00. Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Dzięki tej promocji Twoja ewentualna wygrana wyniesie aż 220 PLN!

W tym miejscu sprawdź nasze pozostałe typy na mecz Andora – Polska!

Odbierz promocje w BETFAN i ciesz z najwyższego kursu 50.00 na bramkę Casha

Wszystko wskazuje na to, że starcie Polski z Andorą będzie debiutem Matty’ego Casha. Ten moment wydaje się idealnym, żeby założyć konto w BETFAN. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i ciesz się zakładem bez ryzyka do 600 PLN oraz bonusem od drugiego depozytu do 1000 PLN. Poza tym będziesz mógł wytypować bramkę Casha po kursy 50.00! POWODZENIA!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze