Już dzisiaj Polska rozegra swój przedostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Naszym rywalem będzie Andora, a prawdopodobnie najważniejszym wydarzeniem, będzie debiut Matty’ego Casha. Nowy polski zawodnik powinien wystąpić dzisiaj po raz pierwszy w biało-czerwonych barwach. Ten fakt starają się wykorzystać bukmacherzy. My również postanowiliśmy dać coś od siebie i we współpracy z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy promocję, którą jest kurs 50.00 na bramkę Casha! Sprawdź, jak odebrać tę promocję i zagraj po najwyższym kursie na rynku!

Zasady promocji kurs 50.00 na gola Casha – jak możesz skorzystać?

 1. Załóż konto w BETFAN pomiędzy 11.11, godz. 10.00 a 12.11, godz. 20:45.
 2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linka: http://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
 3. Wykonaj wpłatę, która wyniesie minimum 60 PLN.
 4. Postaw maksymalnie 5 PLN na bramkę Casha po kursie 50.00!
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (55 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: możesz dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://sprawdz.betfan.pl/cash50zagranie. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 50.00 na bramkę Matty’ego Casha.
 8. Jeśli Matty strzeli gola, to Twoja wygrana wyniesie 220 PLN!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 60 PLN, a maksymalna stawka na boost to 5 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 55 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie bramki Casha po kursie 50.00. Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Dzięki tej promocji Twoja ewentualna wygrana wyniesie aż 220 PLN!

W tym miejscu sprawdź nasze pozostałe typy na mecz Andora – Polska!

Bramka Casha w meczu z Andorą - kurs 50.00 w BETFAN!

Jak najlepiej wykorzystać promocję kurs 50.00 na gola Casha?

 1. Załóż nowe konto w okresie trwania promocji z naszego linka: http://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE
 2. Wpłać minimum 60 złotych na swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon w opcji BETFAN Cashback do 600 złotych bez ryzyka. Jeśli nie wejdziesz otrzymasz zwrot z obrotem 1x.
 4. Następnie zagraj boost za maksymalnie 5 złotych z kursem 50.00. Jeśli boost wejdzie, to środki możesz wypłacić, ponieważ dokonałeś już obrotu pozostałym wymaganym depozytem, a wygrana z niego trafia na konto główne.
 5. Boost dostępny w tym miejscu ->https://sprawdz.betfan.pl/cash50zagranie.

Odbierz promocje w BETFAN i ciesz z najwyższego kursu 50.00 na bramkę Casha

Wszystko wskazuje na to, że starcie Polski z Andorą będzie debiutem Matty’ego Casha. Ten moment wydaje się idealnym, żeby założyć konto w BETFAN. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i ciesz się zakładem bez ryzyka do 600 PLN oraz bonusem od drugiego depozytu do 1000 PLN. Poza tym będziesz mógł wytypować bramkę Casha po kursy 50.00! POWODZENIA!

betfan kod promocyjny

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze