Mateusz Murański – Tańcula typy i kursy – nasze propozycje na tę walkę znajdziesz w poniższym artykule. Będzie to rewanżowy pojedynek Murana z Tańculą, byłych kolegów z planu serialu i prawdopodobnie już oficjalne zakończenie sagi i konfliktu. Za pierwszym razem wygrał Tańcula, a jak będzie teraz?

baner-betclic-famemma-15

Mateusz Murański – Tańcula typy

Typy na Mateusz Murański – Tańcula znajdziesz w poniższym tekście, w którym przedstawiamy najciekawsze propozycje, jakie znajdziesz w ofercie Betclic. Muran na papierze ma nieco mniejsze szanse, ponieważ Tańcula posiada lepsze warunki i za pierwszym razem pokazał się o klasę lepiej. Jak będzie tym razem i czy młodemu Muranowi uda się zaskoczyć? Zanim omówimy konkretne typy i kursy na Murański – Tańcula, to zobacz jeszcze inne propozycje na FAME MMA 15 – tych u nas nie brakuje, ponieważ oferta Betclica jest spora!

Mateusz Murański – Tańcula kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na Mateusz Murański – Tańcula? Partnerem FAME MMA 15 jest Betclic, który wystawił propozycje zakładów na ten pojedynek i tylko u tego bukmachera możesz obstawić to starcie. Mnożniki na rywalizację Murana z Tańculą wyglądają tak:

Mateusz Murański – Tańcula: zapowiedź walki

Walka Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula zapowiada się bardzo dobrze i będzie to zakończenie sagi oraz konfliktu pomiędzy nimi. Kiedyś koledzy z planu serialu “Lombard. Życie pod zastaw”, a teraz dwaj najwięksi wrogowie, którzy wręcz się nienawidzą. Warto tutaj wspomnieć, że jeżeli Murański nie znokautuje Tańculi i ten będzie zdolny do walki, to zaraz po starciu z młodym Muranem zmierzy się z jego ojcem!

Mateusz Murański – Tańcula: kto wygra?

Typy na walkę Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula pod kątem rynku 1/2 mogą być interesujące, ponieważ kursy zachęcają do gry. Naszym faworytem jest tutaj drugi z nich, a mnożnik na niego to 1.52. Dlaczego uważamy, że Tańcula wygra? Ponieważ za pierwszym razem pokazał się znacznie lepiej niż Murański i teraz powinno być podobnie, szczególnie, że motywacja jest jeszcze większa! baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Mateusz Murański – Tańcula

Jakie są ciekawe typy na Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula? Nasza propozycja to wygrana Tańculi po kursie 1.52, co daje dobrą podstawę do zbudowania większego AKO. Argumenty przemawiające za tą propozycją przedstawiliśmy Ci wyżej, ale w skrócie: za pierwszym razem Tańcula okakzał się lepszy, teraz także ma sporo argumentów po swojej stronie, a do tego jeszcze z tyłu głowy będzie miał fakt, że później musi wyjść do ojca Mateusza.

Betclic
1.52
Tańcula wygra z Murańskim

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Murański - Tańcula?

Walkę Murańskiego z Tańculą możesz obstawić w Betclic!

Kto jest faworytem w tym pojedynku?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Tańcula!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze