Typy i kursy na Mil Milu – Jędruszczak. Już dzisiaj będziemy świadkami drugiej gali federacji Prime SHOW MMA. Tym razem czeka nas aż 11 walk, a jedną z nich będzie starcie Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno jest to para, na którą warto zwrócić uwagę. Jakie więc są nasze propozycje? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Milu – Mikołaj Jędruszczak, typy na walkę

Typy i kursy na Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak. Chcesz poznać ciekawe propozycje zakładów na tę walkę? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy w poniższym tekście. Jedną z pierwszych walk na Prime SHOW MMA 2 będzie starcie właśnie Mila z Jędruszczakiem. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno takie, na które warto zwrócić uwagę. Jesteś też ciekaw, gdzie obstawiać walki tej federacji? To przeczytaj ten tekst –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/

Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak zapowiedź walki

Walka Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak zapowiada się na dość interesującą, bo w końcu obaj zawodnicy liczą na angaż podczas kolejnej gali. Ewentualna wygrana z całą pewnością by ich do tego przybliżyła. Na papierze większe szanse ma Mil Milu, ale różnica w kursach nie jest duża. Podobne warunki fizyczne i doświadczenie sprawiają, że trudno tutaj typować starcie Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak pod kątem tego, kto wygra.
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Milu – Mikołaj Jędruszczak, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Transmisja i stream z walki Milu – Jędruszczak będą dostępne na stronie PPV od Prime SHOW MMA. Jeżeli chcesz dostać dostęp do streamu, to musisz wykupić dostęp do PPV. Koszt to około 20 PLN, które należy zapłacić, żeby móc oglądać ten pojedynek. Przy okazji dostaniesz także dostęp do innych walk, o czym warto pamiętać. Lepiej jest kupić to wcześniej, ponieważ przed samą walką serwery mogą być przeciążone.

Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Mateusz Mil Milu - Mikołaj Jędruszczak
Fortuna
1.64
Milu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.10
Jędruszczak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.60
+2.5 rundy

Mateusz Mil Milu – Mikołaj Jędruszczak, kto wygra walkę?

Zastanawiasz się może, kto wygra walkę Mil Milu – Jędruszczak? Według bukmacherów większe szanse na Milu, co akurat nas nie dziwi. Lepsza forma fizyczna i silniejsze uderzenie to mocne argumenty. Trzeba jednak podkreślić, że są to freak fighty i tutaj wszystko może się zdarzyć. Jędruszczak także ma swoje szanse, więc zamiast typować 1/2, postawimy niżej na inne typy na walkę Milu – Jędruszczak, ponieważ Fortuna daje nam wiele możliwości.

Typy na Milu – Jędruszczak

Argumenty, które podaliśmy wyżej, przemawiają trochę za Milu. Trzeba jednak podkreślić, że żaden z zawodników nie ma dużego doświadczenia, a do tego nie posiadają na tyle mocnego uderzenia, żeby jednym strzałem powalić rywala, dlatego stawiamy tutaj na over rund, a dokładnie to na +2.5. Kurs na to to aż 1.60, co daje nam spore value i pozwala budować wokół tego sensowne AKO. typy na walkę milu jędruszczak fot. pressfocus

Gdzie obstawić walkę Mateusz Mil Milu - Mikołaj Jędruszczak?

Walkę tych zawodników możesz obstawić w Fortunie.

O której Mil Milu zmierzy się z Jędruszczakiem?

Walka prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze