Mateusz Gamrot – Rafael dos Anjos: gdzie oglądać? PPV, transmisja TV i online

Mateusz Gamrot podczas walki

Gdzie oglądać Mateusz Gamrot – Rafael dos Anjos? Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC 299, na której zobaczymy kilku naszych reprezentantów! Kolejny pojedynek dla największej organizacji MMA na świecie stoczy między innymi Mateusz Gamrot, który zmierzy się z Rafaelem dos Anjosem! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

baner na Gamrot - dos Anjos

Mateusz Gamrot – Rafael dos Anjos, gdzie oglądać?

Mateusz Gamrot coraz mocniej zaznacza swoją obecność w UFC i jest bardzo blisko ścisłej czołówki rankingu wagi lekkiej! Kolejnym krokiem w karierze popularnego Gamera będzie pojedynek na UFC 299 z byłym mistrzem świata tej organizacji, a więc Rafaelem dos Anjosem! Starcie to z pewnością zainteresuje wielu kibiców w Polsce, a odbędzie się około godziny 02:00 polskiego czasu. Wiadomo jednak, że ta godzina nie jest sztywna i może ulec zmianie. Samą galę UFC 299 będzie można obejrzeć zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online! Nim przejdę do szczegółów transmisji, zachęcę jeszcze do sprawdzenia naszych typów na Gamrot – dos Anjos!

Mateusz Gamrot – Rafael dos Anjos, transmisja w TV za darmo

Zapowiedziałem temat transmisji w TV, jak i streamów online i teraz przechodzę do możliwości oglądania omawianej walki w telewizji. Już od dłuższego czasu największe gale UFC regularnie pokazywane są w Polsce w telewizji Polsat. Podobnie będzie przy okazji eventu UFC 299 i walki Gamrot – dos Anjos. Transmisję w TV znajdziemy za darmo, a odbędzie się ona na kanale Polsat Sport. Na tym kanale znajdziemy całkowicie bezpłatną transmisję w TV i zdecydowanie warto skorzystać z takiej opcji – nie zawsze mamy bowiem do czynienia z możliwością oglądania walk Polaków za darmo, gdyż niekiedy należy wykupić PPV. W tym przypadku nie trzeba płacić ani grosza! Na marginesie, ciekawe wydarzenia sportowe znajdziecie również w transmisjach bukmacherów.

Mateusz Gamrot – Rafael dos Anjos, stream online

Istnieje również możliwość obejrzenia pojedynku Gamrot – dos Anjos na żywo w Internecie. Wielu kibiców sportu, jak i MMA preferuje wykorzystywanie streamów online, a zatem transmisji pokazywanych w sieci. W przypadku UFC 299 również znajdziemy taką możliwość. Stream online zostanie jednak pokazany na platformie Polsat Box Go, gdzie uprzednio należy założyć konto i wkupić odpowiedni pakiet, a zatem nie mówimy tu o darmowej opcji. Na koniec polecam zerknąć na dostępne promocje bukmacherskie i życzę wielkich emocji podczas UFC 299, oraz oczywiście zwycięstwa popularnego Gamera!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze