Mateusz Borek nowym ambasadorem bukmachera Superbet

Mateusz Borek

Znany polski dziennikarz i komentator sportowy, a mianowicie Mateusz Borek zawiązał właśnie współpracę z bukmacherem Superbet, jak ogłosił niedawno wspomniany operator. Współpraca ta rozpoczęła się 1 września i potrwa bliżej nieokreślony czas. Jest to ciekawa informacja dla kibiców i graczy, którzy z pewnością kojarzą dynamiczne kampanie reklamowe tego bukmachera z udziałem innych znanych osób ze świata sportu.

Mateusz Borek Superbet

Mateusz Borek został nowym ambasadorem operatora Superbet

Jeden z czołowych na polskim rynku bukmacherów, a mianowicie Superbet, ogłosił ostatnio, że jego nowym ambasadorem, a tym samym twarzą kampanii reklamowych, zostanie znany polski dziennikarz sportowy, Mateusz Borek. Jest to postać, której w świecie sportu raczej przedstawiać nie trzeba, wszak od przeszło dwóch dekad jest on znanym dziennikarzem i komentatorem sportowym. Borek dołączył tym samym do Jerzego Dudka, Sławomira Peszki oraz Tomasza Smokowskiego, którzy od dłuższego czasu współpracują z tym bukmacherem. Współpraca obu stron rozpoczęła się oficjalnie 1 września 2023.

Oto jak sam dziennikarz skomentował ogłoszenie go nowym ambasadorem Superbet: „Od dłuższego czasu obserwuję działania Superbet i to jak dynamicznie się rozwija na polskim rynku. Podoba mi się nieszablonowe i ciekawe podejście do promocji wydarzeń sportowych, czy zaangażowanie w może jeszcze nie tak masowe, ale rozwijające się dyscypliny. Wydaje mi się, że podobnie myślimy i mamy takie same ambicje, żeby ciągle być najlepszym, wychodzić poza szablon i robić to z klasą. Dlatego zdecydowałem się na dołączenie do grona ambasadorów Superbet. Poza tym jest tu doskonałe towarzystwo: z Jurkiem znam się 20 lat i razem przeżyliśmy niezapomnianą noc w Stambule, z Tomkiem kumplujemy się już 25 lat, a Peszkin, wiadomo, będzie dużo dobrej zabawy”

Widać zatem, że obie strony cieszą się na współpracę i liczą na to, że będzie ona niezwykle owocna, a nam, odbiorcom, kibicom i typerom pozostaje tylko czekać na to, co Borek oraz Superbet zaoferują swoim nowym i stałym klientom. Jest to bukmacher, który stawia na nieszablonowe rozwiązania, więc tak wyrazista postać jak Mateusz Borek z powinna okazać się dla obu stron korzystna.

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze