Linkimaster – Lil Masti typy i kursy. Wyjątkowo w piątek, 26.08.2022, będziemy świadkami gali FAME MMA 15. Podczas niej obejrzymy kilka interesujących pojedynków, a karta walk jest wypchana gwiazdami po brzegi. Jednym z takich stać będzie starcie Marty “Linkimaster” Linkiewicz z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Która z nich będzie triumfować w piątek?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Linkiewicz – Lil Masti typy

Szukasz typów na walkę Linkimaster – Lil Masti? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o nich piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Linkimaster zdaniem bukmacherów jest tutaj faworytką, co akurat nas nie dziwi, ale do kursów na Marta Linkiewicz – Aniela Bogusz jeszcze wrócimy. Teraz warto podać pierwszy, proponowany przez nas typ, a jest to zakład na wygraną Lil Masti – kurs na to zdarzenie wynosi 1.30!

Lil Masti przed swoją walką z Ewą Brodnicką na High League 3 świetnie pokazywała się na trening i materiałach promocyjnych. Miała dobry pokaz umiejętności na tarczowaniu, a później zresztą wykorzystała to oktagonie. Dosłownie zmasakrowała Ewę Brodnicką, polską pięściarkę zawodową, która była mistrzynią Europy i świata w federacji WBO w wadze super piórkowej. Takie osiągnięcie Lil Masti na pewno robi wrażenie i jednocześnie oznacza, że Marta Linkiewicz będzie miała tutaj bardzo trudną przeprawę. Czy uda się jej zaskoczyć wszystkich i wygrać? Jak już wyżej wspomnieliśmy, kursy w Betclic nie przekonują do tej opcji!

Linkiewicz – Lil Masti kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na walkę Linkiewicz – Lil Masti są dość interesujące. Co prawda widzimy po nich, że to Aniela Bogusz ma większe szanse na wygraną, ale przecież nie można przekreślać Linkiewicz, która od 2019 roku poczyniła spory progres, stoczyła kilka wygranych walk i dużo trenowała. Widać także, że bardzo mocno jej zależy na tym pojedynku i będzie starała się udowodnić, że to jej należy się tytuł najlepszej, polskiej freak fighterki. Jednocześnie wiemy też, że pojedynek akurat tych zawodniczek budzi spore emocje i wiele osób chce go obejrzeć, a to tylko nałoży dodatkową presję na zawodniczki.

Po Linkiewicz widać także, że bardzo mocno zależy jej na zwycięstwie i zrewanżowaniu się Bogusz. Zwyciężczyni tej walki śmiało będzie mogła ogłosić się najlepszą freak fighterką w Polsce – pytanie tylko na jak długo? Kolejne gala FAME MMA, sygnowana numerem “16”, prawdopodobnie odbędzie się w listopadzie tego roku, ale bardzo wątpliwe jest to, żeby miała na niej walczyć Linkiewicz lub Lil Masti. Przy okazji tego starcia możesz zainteresować się także innymi pojedynkami, a my mamy propozycje na FAME MMA 15!

Linkiewicz – Lil Masti: zapowiedź walki

W piątek, 26.08.2022, dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Martą Linkiewicz z Anielą Bogusz. Na papierze druga z nich jest faworytką, co akurat nas nie dziwi. Ostatni raz te zawodniczki zmierzyły się ze sobą w czerwcu 2019 roku, kiedy to Lil Masti przez techniczny nokaut pokonała Linkiewicz już w pierwszej rundzie. Teraz Marta będzie próbowała się zrewanżować, ale to wcale nie będzie takie proste – w końcu jej rywalka ma więcej argumentów.

Linkiewicz – Lil Masti: kto wygra?

Naszym zdaniem także tę walkę powinna wygrać Lil Masti, która nie dość, że broni dorobku sprzed trzech lat, to jeszcze ma lepsze warunki fizyczne, a na konfrontacjach face to face oraz konferencjach wyglądała znacznie pewniej niż Linkiewicz. Kolejnym mocnym argumentem są poprzednie walki, gdzie zmasakrowała m.in. Ewę Brodnicką. Przy poprzednich propozycjach na FAME MMA typowaliśmy Bogusz i tym razem jest podobnie! Moim zdaniem zwyciężczyni poprzedniego pojedynku pomiędzy tymi zawodniczkami raz jeszcze sobie poradzi z Linkiewicz, na której ciąży ogromna presja i trzeba po prostu o tym pamiętać.

Typy na walkę Linkiewicz – Lil Masti

Jakie są ciekawe typy na walkę Linkiewicz – Lil Masti? Tutaj pójdziemy w stronę propozycji na wygraną na punkty, ponieważ daje to nam większe value, a kurs na wygraną Lil Masti jest dość niski (chociaż może stanowić jako dobry dodatek do AKO). Nie uważam, żeby którąkolwiek z zawodniczek było stać na znokautowanie drugiej z nich. Stawką jest pas mistrzowski, który po zwagowaniu rok temu, teraz decyzją włodarzy FAME MMA wrócił do rąk Lil Masti. Aniela Bogusz będzie go bronić, a Marta Linkiewicz postara się o przerwanie jej passy.

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky
fot. betclic

Stawka jest wysoka, więc prawdopodobnie żadna z zawodniczek nie otworzy się zbyt szybko, a to sprzyja właśnie wygranej na punkty. Betclic na taki obrót spraw dał nam kurs wynoszący aż 1.45, co może stanowić dobrą podstawę do budowania większego AKO.

Betclic
1.45
Wygrana na punkty - tak

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Linkimaster - Lil Masti?

Walkę Linkimaster z Lil Masti będziesz mógł obstawić w Betclic!

Która z zawodniczek jest faworytką?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Lil Masti.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze