Gdzie oglądać walkę Linkimaster – Lil Masti? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Main event FAME MMA 15 zapowiada się niezwykle ciekawie i na pewno warto będzie obejrzeć to starcie!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Linkimaster – Lil Masti, gdzie oglądać?

Z całą pewnością na FAME MMA 15 jedną z głośniejszych walk będzie rywalizacja Linkimaster – Lil Masti. To main event tej gali, a zmierzą się w nim dwie znane influencerki, które już kiedyś walczyły ze sobą. Wtedy Bogusz była o wiele lepsza i znokautowała przeciwniczkę. Teraz na pewno nie będzie tak łatwo i musi się liczyć ze sporymi problemami. Walka o pas powinna nam przynieść sporo emocji!

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 15!

Linkimaster – Lil Masti, godzina walki

Na start warto podkreślić, że nie wiemy, jaka jest dokładnie godzina walki Linkimaster – Lil Masti. Ta nie jest określona, ale to starcie powinno rozpocząć się około 23:30 lub chwilę przed północą. Wszystko zależy od tego, jak przebiegać będą poprzednie rywalizacje, a wcześniej czeka nas osiem lub dziewięć pojedynków (zależy od tego, jak w oktagonie pokażą się Murańscy).

Linkimaster – Lil Masti, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z walki Linkimaster – Lil Masti nie zostanie pokazana w TV, gdyż te nie postanowiły podjąć współpracę z FAME. Federacja stawia na rozwój PPV, więc nie dziwi nas to, ale być może w przyszłości się to zmieni. W końcu FAME MMA ma coraz większą popularność z gali na galę i bije rekordy.

Linkimaster – Lil Masti, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Zastanawiasz się może, gdzie oglądać za darmo walkę Linkimaster – Lil Masti? Nie dostaniesz takiej możliwości legalnie. Oczywiście istnieją nielegalne strony, które pokażą całą galę, ale nie gwarantujemy, że w tym przypadku będą działać!

Stream z walki Linkimaster – Lil Masti

Stream online z walki Linkimaster – Lil Masti będzie dostępny na stronie FAME MMA, gdzie musisz wykupić dostęp w postaci PPV, aby obejrzeć starcie tych zawodników. Taki dostęp kosztuje średnio około 30-32 PLN w zależności od tego, na jaki pakiet się zdecydujesz.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Linkimaster - Lil Masti?

Walkę Linkimaster z Lil Masti możesz obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA!

O której Linkimaster zmierzy się z Lil Masti?

Prawdopodobnie walka tych zawodniczek rozpocznie się około 23:30-00:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze