Gdzie obejrzeć mecz Marsylia – PSG? Starcie tych drużyn będzie pokazane w TV. Na pewno jest to ciekawa rywalizacja, którą po prostu warto będzie oglądać. Prawdopodobnie na boisku zobaczymy Arkadiusza Milika, więc sporo osób zastanawia się, gdzie może sprawdzić, jak poradzi sobie Polak!

Marsylia – PSG – gdzie oglądać dzisiaj?

Ligue 1 na pewno jest jedną z najpopularniejszych lig na świecie. Na francuskich boiskach na co dzień gra kilku Polaków. W niedzielę jednym z nich będzie Arkadiusz Milik. Jego Marsylia zmierzy się bowiem z Paris Saint-German. Z całą pewnością będzie to interesująca rywalizacja, więc jak nie wiesz, gdzie oglądać mecz Marsylii z PSG, to sprawdź to niżej. Przy okazji odbierz bonus w STS i graj bez ryzyka!

Marsylia – PSG: za darmo w internecie

Zarówno Marsylia, jak i PSG mają wielu fanów nie tylko we Francji, ale także w innych krajach. Drużyna Polaka dzisiaj zmierzy się z byłymi mistrzami Ligue 1, którzy w tym sezonie chcą za wszelką cenę powrócić na tron. To spotkanie, które na pewno warto obejrzeć, bowiem na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Tak się składa, że możesz to zrobić w STS bez dodatkowych opłat. Jak to dokładnie działa?

  • zakładasz konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  • rejestrujesz się z kodem ZAGRANIE
  • grasz DOWOLNY kupon BEZ RYZYKA za minimum dwa złote
  • przechodzisz do TV i oglądasz mecz

sts tv

Marsylia – PSG: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak obejrzeć w TV mecz Marsylia – PSG? Te starcie będzie pokazane zarówno w Canal+ Sport, jak i w Eleven Sports. Obie telewizje wykupiły na pół prawa do francuskiej ligi i pokazują rywalizację z Ligue 1 w telewizji!

Marsylia – PSG: stream na żywo online

Poruszaliśmy kwestię oglądania Marsylia – PSG w STS TV, gdzie da się to zrobić bez opłat. Gdzie jednak jeszcze będzie stream na żywo online z tego starcia? Takie platformy, jak Polsat Box Go, czy player.pl pozwalają na wykupienie dostępu w zamian za abonament sportowy.

Marsylia – PSG: zapowiedź meczu

Na pewno spotkanie Marsylii – PSG budzi wiele emocji wśród kibiców. W końcu to starcie ekip, które są bezpośrednimi rywalami w walce o mistrzostwo kraju. To tutaj jest faworytem zdaniem bukmacherów? Zdecydowanie PSG, ale warto zapoznać się z kursami:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 16:00.

Zdjęcie: CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/PressFocus

Gdzie oglądać mecz Marsylii z PSG?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w STS TV, Eleven Sports i Canal+ Sport!

Kto jest faworytem w spotkaniu Marsylii z PSG?

Zdaniem bukmacherów faworytem są zawodnicy Paris Saint-German!

Zaloguj się aby dodawać komentarze