fot. Philippe Magoni

Gdzie obejrzeć mecz Olympique Marsylia – AS Monaco? Z polskiej perspektywy to o tyle interesujące widowisko, że wystąpi w nim Arkadiusz Milik. Nasz reprezentant coraz odważniej radzi sobie w Ligue 1, co każe sądzić, że Milik w najbliższym spotkaniu również może trafić do siatki. Gdzie oglądać Marsylia – Monaco? To spotkanie, z którego transmisje przeprowadzi legalny bukmacher STS.

Marsylia – Monaco, gdzie oglądać

Bukmacherzy w Polsce nie służą tylko do robienia typów dnia, bo ich oferta jest znacznie szersza niż tylko zakłady sportowe. Świetnym tego przykładem jest STS, który pozwala na oglądanie meczów Ligue 1. To właśnie w STS TV będziesz mógł śledzić za darmo transmisje ze spotkania Olympique Marsylia – AS Monaco! To jeden z najciekawszych meczów w tej kolejce Ligue 1. W końcu gospodarze wciąż walczą z PSG o tytuł mistrza Francji.

Rejestrując się w STS możesz obejrzeć ten mecz za darmo na stronie internetowej sts.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

Olympique Marsylia – AS Monaco, transmisja na żywo w TV

Już dziś, a więc 6 marca o godzinie 20:45 będziesz mógł się przekonać, kto wyjdzie cało z konfrontacji Marsylia – Monaco. To mecz, który obejrzysz nie tylko w STS TV. Transmisje live z tego wydarzenia przeprowadzą też dwie polskie stacje: Eleven Sports 2 i nSport. Aby oglądać w TV Marsylia – Monaco wcześniej trzeba wykupić dostęp do któreś z tych platform.

Olympique Marsylia – AS Monaco, gdzie oglądać na żywo za darmo

Faworytem niedzielnej potyczki jest Olympique Marsylia, co widać po kursach bukmacherskich. Te wystawia chociażby STS, u którego obstawisz to spotkanie, a także je obejrzysz na żywo. Jak uruchomić transmisję live w STS TV? Przede wszystkim musisz prawidłowo zarejestrować konto u tego bukmachera:

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  2. Przed meczem dokonaj wpłaty na konto lub postaw zakład z salda depozytowego
  3. Wejdź w zakładkę “zakłady live” i wybierz spotkanie Ligue 1: Marsylia – Monaco

Marsylia – Monaco, transmisja online

Transmisja online z Olympique Marsylia – AS Monaco oferowana jest też przez Eleven Sports i nSport. W tym przypadku musiałbyś dokonać płatnej subskrypcji tych platform. W STS nie trzeba dodatkowo płacić za transmisje meczów online.

FAQ

Kiedy mecz Marsylia - Monaco?

Spotkanie ligi francuskiej odbędzie się 6 marca 2022 o godzinie 20:45.

Gdzie oglądać za darmo?

Marsylia - Monaco obejrzysz za darmo m.in. u legalnego bukmachera STS.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze