Bukmacher BETFAN ma nowego ambasadora. Twarzą legalnego operatora został Mariusz Pudzianowski. Prezentacja odbyła się na 74. edycji Wielkiej Warszawianki na Torze w Służewcu.

Mariusz Pudzianowski ambasadorem BETFAN

Rosnąca konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich ma również wpływ na dziedzinę sponsoringową. Legalni operatorzy szukają nowych rozwiązań, aby wyróżnić się w stawce i zyskać uznanie nowych odbiorców. W ten sposób BETFAN zadbał o współpracę z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnik KSW kilka dni temu poinformował w mediach społecznościowych o zakupie konia wyścigowego. Legalny bukmacher BETFAN zadbał o marketing i zdecydował się wesprzeć tę inicjatywę, jeśli koń i sam zawodnik zostaną ambasadorami.

betfan opinie

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku zakładów bukmacherskich. ForBET ma ambasadora szympansa, BETFAN – konia wyścigowego. Trzeba przyznać, że takie działanie idealnie wpisuje się w wizerunek marki, która stawia na rozrywkę w zakładach,

Wykorzystując wizerunek Mariusza Pudzianowskiego zamierzamy budować naszą rozpoznawalność w wyróżniający i angażujący sposób. Chcemy być jak Pudzian: zdecydowani, zdeterminowani, mieć charakter i nie pękać na rynku. On już pokazał, że potrafi osiągać sukcesy i to nie tylko w sporcie – Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu.

Chcecie dowiedzieć się więcej o legalnym bukmacherze? Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji BETFAN!