Ósma gala FAME MMA przyniesie nam kilka ciekawych walk, nie tylko tych oznaczonych jako główne. Jedną z nich jest z całą pewnością rywalizacja Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Patrykiem “Mortalcio” Baranem. Sprawdźcie więc, jakie są typy i kursy, a także co oferuje legalny bukmacher Betclic

Mariusz “Hejter” Słoński vs. Patryk “Mortalcio” Baran – typy i kursy bukmacherskie

FAME MMA 8 zapowiada się na bardzo ciekawą galę, a podczas niej będziemy świadkami m.in. walki Mariusza “Hejtera” Słońskiego i Patryka “Mortalcio” Barana. Mamy więc przygotowane typy i kursy bukmacherskie na to starcie, a także przegląd oferty u legalnego bukmachera Betclic. Hejter wydaje się faworytem, gdyż posiada większe doświadczenie, a ostatnią walkę zakończył wygraną. Nie mamy niestety żadnych oficjalnych informacji ile waży i mierzy jego rywal, więc trudno ocenić, kto ma większy zasięg ramion. 

Jednak doświadczenie i przygotowanie przemawia właśnie za Hejterem, który już zdążył wystąpić na gali. Nieco inaczej uważa Betclic, który wystawił kursy bukmacherskie na to starcie. W przypadku Słońskiego jest to 2.80, a na Mortalcio już tylko 1.37. Podobnie jest w przypadku wygranych przez KO, TKO, DSQ lub poddanie. W tym wypadku możemy mówić o 4.35 na Hejtera i 1.45 na Barana. Jeżeli uważacie, że czeka nas wyrównane starcie na punkty, to możecie obstawić wygraną poprzez ten rodzaj po kursie 4.50!

Legalny bukmacher Betclic oferuje też ciekawą akcję na start dla swoich klientów. Firma da Wam bonusy na start, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zapewni Wam to:

  • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze