Mariusz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski typy i kursy

fame mma 10 kursy

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

Już 6 marca czeka nas FAME MMA 9, a podczas tej gali jedną z walk będzie rywalizacja Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Filipem Zabielskim. Kto z nich sięgnie po zwycięstwo? Czy Zabielski sprawi niespodziankę, bo to Hejter jest faworytem? O tym przekonamy się w sobotę wieczorem, ale już teraz możecie zobaczyć typy i kursy na ten pojedynek!

Mariusz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski kursy

Pojedynek Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Filipem Zabielskim zapowiada się na dość ciekawy. Co prawda w poprzedniej walce Hejter nie pokazał się z dobrej strony, ale teraz ma okazje do rehabilitacji. Z kolei dla Zabielskiego będzie to debiut w oktagonie, a popularny TikToker nie miał wcześniej okazji do pokazania się szerszej publiczności.

Jak więc wyglądają kursy na jego walkę?

  • Mariusz “Hejter” Słoński – 1.50
  • Filip Zabielski – 2.30

betclic fame mma

64 procent zakładów postawionych na to kto wygra, są to typy na Hejtera, co akurat nie dziwi. Oprócz kursów na 1/2 w ofercie Betclic znajdziemy też inne zakłady, w tym chociażby liczbę rund, gdzie możemy spróbować zakładów na to, czy będą co najmniej dwie, albo wygrana na punkty. Tutaj według kursów większe szanse są na to, że walka zakończy się nokautem. 

Mariusz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski typy

Na walkę Hejtera z Zabielskim dobrze jest przy typach zwrócić uwagę na fakt, że dla drugiego z nich będzie to debiut. TikToker jest nowy w tym środowisku, co na pewno wpływa na jego szanse. Do tego Hejter ma sporo do udowodnienia wszystkim i będzie chciał się jeszcze lepiej pokazać niż ostatnio.

Należy jednak pamiętać, że obydwaj zawodnicy nie prezentują aż tak wysokiego poziomu, jak chociażby Arab, czy Kubańczyk, więc tutaj może się wszystko zdarzyć. FAME MMA 9 typy – pamiętajcie, że w tym tekście znajdziecie więcej propozycji na tę galę.

Mariuesz “Hejter” Słoński – Filip Zabielski bonusy

Standardowo na FAME MMA 9 możecie skorzystać z bonusów w Betclic. Za założenie konta z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze