Typy i kursy na Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski. Wrzosek to były zawodnik m.in. KSW, który posiada spore doświadczenie. Tym razem w oktagonie zmierzy się z Kałuskim, więc jest faworytem. Czy uda mu się wygrać na freakowej gali? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak mu pójdzie, więc przygotowaliśmy specjalny tekst o typach i kursach!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski, typy na walkę

Typy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski przedstawimy Ci niżej, gdzie dokładnie je opisujemy. Zanim jednak do tego przejdziemy, to jeszcze słów kilka o formie obu zawodników, a także dotychczasowym doświadczeniu. Przy okazji możesz także zerknąć na pozostałe propozycje na Prime SHOW MMA. Pod tym kątem o wiele lepiej wypada Wrzosek. Polish Zombie walczył w KSW, gdzie stoczył osiem walk, z czego cztery wygrał, pokonując m.in. Wolańskiego, czy Szymańskiego. W starciu z silniejszymi zawodnikami nie miał jednak żadnych szans i kolejno Norman Parke i Borys Mańkowski mocno go punktowali. Jak mu pójdzie tym razem?

Marcin Polish Zombie Wrzosek – Piotr Kałuski zapowiedź walki

Starcie Wrzosek – Kałuski zapowiada się bardzo ciekawie, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Kałuski to znany nam “Oszust z Tindera”, który zasłynął z filmu o tym samym tytule. Warto wspomnieć, że pozwał nawet Netflixa, za to, że jego osoba została przedstawiona w złym świetle. Pod kątem przygotowań do walki naturalnie wypada o wiele gorzej niż Wrzosek.
 
W czym więc może szukać swoich szans? Na pewno grad ciosów w pierwszych minutach walki mógłby przechylić szalę na jego stronę. Nie zapomnij sprawdzić także pozostałych walk, jakie czekają nas tego wieczoru. W ofercie bukmacherów znajdziesz ciekawe propozycje –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Zastanawiasz się może, gdzie oglądać walkę Marcina Wrzoska z Piotrem Kałuskim? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo teraz do tego przejdziemy. Wszystkie walki z Prime SHOW MMA 2 możesz obejrzeć w systemie PPV od tej federacji. Aby uzyskać do niego dostęp wystarczy wejść na stronę Prime, wykupić dostęp i oglądać walki. Koszt to około 20 PLN, czyli niewiele mniej niż konkurencja w postaci FAME MMA, czy High League.

Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Wrzosek - Kałuski
Fortuna
1.27
Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Kałuski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.55
+2.5 rundy w walce Wrzosek - Kałuski

Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski, kto wygra walkę?

Marcin Wrzosek w walce z Piotrem Kałuskim to naturalnie mocny faworyt. Nie dziwi nas to, ponieważ ma doświadczenie w profesjonalnych walkach, lepsze warunki fizyczne i prezentuje się pewniej ni jego rywal. Wrzosek zapewne postawi tutaj na szczelną gardę i celne punktowanie rywala, dlatego nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem. Nasz typ na Wrzosek – Kałuski na rynek 1/2, czyli kto wygra daną walkę, to zwycięstwo Marcina Wrzoska.

Typy na Marcin Wrzosek – Piotr Kałuski

Patrząc na ofertę bukmachera Fortuna, śmiało możemy stwierdzić, że jedynym sensownym typem tutaj jest over rund. Wrzosek pomimo naturalnie sporej przewagi w doświadczeniu i umiejętnościach raczej nie skończy tego przed czasem. Historia nam pokazała, że tacy zawodnicy starają się wykorzystać swoje umiejętności i chowając się za gardą regularnie punktować rywali. Kurs na +2.5 rundy wynosi 1.55, co daje nam spore value i może być świetną podstawą do AKO. typy na kałuski - wrzosek od fortuny fot. pressfocus

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek - Kałuski?

Walkę Wrzoska z Kałuskim będziesz mógł obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Wrzosek, ale to wcale nie oznacza, że Kałuski jest bez szans. Jedno jest pewne - będzie to bardzo ciekawa walka!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze