Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie Betclic wystawił już ofertę na tę galę.   Podczas niej jedną z walk będzie starcie Marcina Najmana z Don Kasjo. Z tej okazji przygotowałem  typy i kursy bukmacherskie, z których warto skorzystać.

Marcin Najman vs. Don Kasjo – typy i kursy bukmacherskie

Podczas gali Fame MMA 8 zobaczymy starcie Marcina Najmana z Don Kasjo. Jest to jedna z głównych walk w karcie i tego wieczoru będziemy świadkami wielu emocji. Na ten moment nie wiadomo, o której godzinie odbędzie się to starcie, ale prawdopodobnie będzie to w godzinach wieczornych. Z tej okazji przygotowałem kursy bukmacherskie oraz typy, którymi warto się zainteresować. Nie zapomnijcie w dniu gali sprawdzić nasze typy dnia, gdzie eksperci przygotują darmową analizę oraz propozycję gotowego kuponu.

Z powodu sytuacji w kraju gala zostanie przeprowadzona bez udziału szerszej publiczności. Sama walka odbędzie się 21 listopada w sobotę. Całość można jednak będzie obejrzeć w internecie w ramach transmisji PPV, do której należy wykupić dostęp.

Marcin Najman – wojownik o wielkim sercu

Opisanie Marcina Najmana zdaniem z nagłówka nie jest przypadkowe. Ten pomimo tego, że nie radzi sobie najlepiej w ringu, a jego bilans jest bardzo słaby, to i tak się nie poddaje. Można jednak mieć wątpliwości co do jego przygotowań do walki. W końcu Najman, zamiast trenować i próbować rozpracować swojego rywala, wybiera się raz za razem do Częstochowy, żeby bronić jej przed najeźdźcami. Marcin Najman nie potrafi sobie radzić też z presją i krytyką, co również nie będzie mu sprzyjać podczas walki z Don Kasjo.

Za Najmanem przeważają warunki fizyczne, które ma lepsze od rywala. Jednak one nie sprawiają, że jest faworytem. Pomimo tego underdog, jakim jest Marcin Najman, ma sporą masę, a co za tym idzie, łatwiej mu będzie znokautować rywala przy odpowiedniej technice. Skoro już jesteśmy przy tym elemencie walki, to Najman z całą pewnością musi nad nią popracować. W poprzednich jego walkach właśnie ten aspekt mocno kulał, a tym razem będzie kluczowy. Czy kilka tygodni przygotowań wystarczy? Bardzo wątpliwe.

Don Kasjo – zdecydowany faworyt?

Don Kasjo w walce z Marcinem Najmanem wydaje się być znacznym faworytem. Pomimo tego, że Kasjusz jest wyższy aż o siedem centymetrów, co daje mu też większy zasięg ramion, to nie to jest głównym czynnikiem decydującym o tym. Warto pamiętać, że ważna jest również szybkość i technika. Jeżeli Don Kasjo nie jest w stanie tak mocno uderzać, jak Najman, to trzeba to robić po prostu celniej. W ostatniej walce Kasjo wyglądał po prostu lepiej. W niej pokonał Macieja Rataja przez poddanie już w drugiej rundzie. Kasjusz założył rywalowi duszenie gilotynowe, co wcale nie jest takie proste do zrobienia. 

Jego bilans również robi wrażenie. 3:0 w walkach ze wcale nie tak łatwymi rywalami, to coś, co zasługuje na pochwałę. Podobnie zresztą jest w przypadku, gdy mówimy o przygotowaniach do tej walki i ogólnej kulturze prowadzenia się. Po Don Kasjo widać, że podchodzi do tego profesjonalniej niż Marcin Najman. Oczywiście zawodnik miewa swoje mankamenty, jednak stara się nad nimi ciągle pracować. Do samej gali nie zostało już dużo czasu, więc, czy uda mu się wszystko zrealizować? Jeżeli tak, to możemy być świadkami świetnego widowiska.

ksw mma

Marcin Najman vs. Don Kasjo – kursy bukmacherskie

W przypadku walki Marcina Najmana z Don Kasjo nie ma zbyt dużo zakładów i kursów bukmacherskich wystawionych. Być może zmieni się to bliżej walki, gdy Betclic postara się dodać kolejne rzeczy, a być może też ciekawe promocje do wykorzystania. Zakłady na FAME MMA można łączyć, czyli na jednym kuponie da się dodać kilka propozycji z tej gali. W przypadku tego bukmachera możemy na razie mówić o kilku możliwościach na walkę Najmana z Don Kasjo, w tym standardowego obstawienia zwycięzcy:

  • Marcin Najman – 2.60
  • Don Kasjo – 1.40

Betclic jest jedynym bukmacherem, który wystawił kursy na tę galę. Związane jest to z tym, iż został jej sponsorem i ma tę możliwość na wyłączność. Można również postawić rezultat końcowy, gdzie stawiamy na to, że jeden z zawodników wygra poprzez KO, TKO, DQ, poddanie:

  • Marcin Najman – 3.30
  • Don Kasjo – 1.60

Na koniec jeszcze warto wspomnieć o ostatnim rodzaju zakładu, którym jest wygrana na punkty. Dla osób spodziewających się wyrównanej walki do samego końca bukmacher również przygotował ciekawą ofertę. W tym wypadku kursy prezentują się następująco:

  • Walka zakończy się wygraną na punkty – 3.40
  • Walka nie zakończy się wygraną na punkty – 1.25

Marcin Najman vs. Don Kasjo – typy bukmacherskie

Opisując typy bukmacherskie na walkę Marcina Najmana z Don Kasjo na starcie trzeba zaznaczyć, że zdecydowanym faworytem jest drugi z nich. Don Kasjo emanuje większym profesjonalizmem, ma lepszą technikę i wygląda na mocniejszego w ringu. Z kolei Marcin Najman ma zbyt dużo mankamentów, które mogą mu przeszkodzić w tej walce. Zwycięstwo Don Kasjo przez KO, TKO, DQ lub poddanie to jedna z najciekawszych opcji na te starcie. Z kolei jeżeli ktoś planuje obstawić ten pojedynek z czymś innym, to może również dodać czystą wygraną Kasjo. Pamiętajcie, że możecie też sprawdzić nasze typy na MMA, gdzie eksperci Zagranie przygotują propozycje gotowego kuponu i analizę przed walką.

Bonusy bukmacherskie na FAME MMA 8

Zapewne przed startem FAME MMA 8 pojawi się oferta dedykowana tej gali. Jednak już teraz możecie zarejestrować się z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnąć szereg promocji, w tym:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych
💪 Kto jest faworytem w starciu Najmana z Don Kasjo?

W pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem, a Don Kasjo, faworytem jest drugi z nich. Kasjusz prezentuje lepszą formę w ostatnim czasie, a także przeważa w aspekcie psychologicznych i technicznym.

🍀 Gdzie znajdę typy na FAME MMA 8?

Jeżeli szukasz propozycji kuponów lub typów, to sprawdź nasze typy dnia. Na Zagranie eksperci przygotują analizę przed galą FAME MMA 8, w tym na walkę Don Kasjo z Najmanem.

👉 U jakiego bukmachera mogę obstawić walkę Don Kasjo z Najmanem?

Oferta na FAME MMA 8, w tym walkę Don Kasjo z Najmanem, jest dostępna tylko w Betclic. Bukmacher jest sponsorem gali i dostał tę możliwość na wyłączność.

Zaloguj się aby dodawać komentarze