Marin Najman – Muran: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Najman - Muran gdzie oglądać

Marcin Najman – Muran: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Co-main event nadchodzącej gali Clout MMA 4 zapowiada się naprawdę ciekawie. Doświadczeni freak fighterzy zawalczą bowiem na zasadach “brudnego boksu, gdzie niemalże wszystkie uderzenia są akceptowane. Emocji z pewnością więc nie zabraknie. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Marcin Najman – Muran, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Marcin Najman – Muran gdzie oglądać?

Przed podaniem konkretów na temat transmisji walki Marcin Najman – Muran, warto przyjrzeć się samemu pojedynkowi. Mianowicie kursy bukmacherskie są niezwykle wyrównane i trudno wskazać w tym starciu faworyta do zwycięstwa. Zapowiada się więc świetne widowisko na bardzo luźnych i niebezpiecznych zasadach. A gdzie oglądać Marcin Najman – Muran?

Marcin Najman – Muran, kiedy i o której godzinie?

Nadchodząca walka pomiędzy Najmanem a Muranem odbędzie się już w sobotę, 9. marca. Gala, która odbędzie się tym razem w Łodzi rozpocznie się co prawda w okolicach 20:00, ale potyczka opisanych fighterów będzie miała miejsce dużo później. Mianowicie jest to co-main event, czyli zostanie rozegrana jako przedostatnia. Dlatego też należy oczekiwać tego pojedynku około północy.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Marcin Najman – Muran, transmisja na żywo w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nadchodzącego Clout MMA 4 nie należy spodziewać się transmisji gali w TV. Oznacza to, że starcie Marcin Najman – Muran również będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online. W końcu od dawna tego typu gale MMA śledzić można jedynie dzięki PPV. A jeżeli chciałbyś obstawić tę walkę, to oczywiście typy na Marcin Najman – Muran są dostępne na naszej witrynie.

Marcin Najman – Muran, stream online

Pojedynek Najmana z Murańskim będzie zatem dostępny jedynie w sieci. Tak naprawdę próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie starcia oferowane przez Clout. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 4, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze