Marcin Malczyński FAME MMA 11, z kim będzie walczył, kim jest, jakie ma warunki fizyczne? Co z jego kanałem YouTube? Nasi czytelnicy często szukają odpowiedzi na te pytania, więc wyszliśmy naprzeciwko oczekiwaniom i przedstawiamy odpowiedzi na właśnie te pytania. Z poniższego tekstu dowiesz się więc kluczowych informacji o Malczyńskim!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Marcin Malczyński FAME MMA – kim jest?

Marcin Malczyński na FAME MMA 11 nie wejdzie po raz pierwszy do oktagonu. Jeden z braci Malczyńskich ma już doświadczenie w tej federacji. Wiele osób jednak dalej nie wie kim jest Marcin Malczyński. To popularny YouTuber, a teraz także zawodnik FAME MMA, z którym związał się po raz kolejny. W Betclic są zakłady dostępne na jego walkę, więc tutaj też pomożemy z typami w dedykowanym tekście pod to!

Marcin Malczyński wzrost, waga, wiek

Kto to jest Marcin Malczyński i jakie ma warunki fizyczne? Już wiesz, skąd się wziął Malczyński, a co możemy powiedzieć o jego warunkach fizycznych? YouTuber ma 29 lat i mierzy 196 centymetrów wzrostu! Jest więc bardzo wysoki, a jednocześnie bardzo chudy. Nie znamy na ten moment dokładnej wagi, ale wątpliwe, żeby była wiele większa niż ostatnim razem. Pozostaje nam jednak czekać na oficjalne ważenie.

Fame MMA Marcin Malczyński

Marcin Malczyński na FAME MMA 11 wystąpi po raz trzeci w tej federacji. Za sobą ma już dwie walki, z czego jedną wygrał, a drugą przegrał. Malczyński na początku swojej przygody pokonał Marka AdBustera Hoffmanna. Jednak podczas FAME MMA 9 przegrał z Kubańczykiem, była to jednak przyjacielska walka, co sami zawodnicy podkreślali. Teraz przyjdzie się mu zmierzyć z Tańculą.

Marcin Malczyński – rywal na FAME MMA 11

Podczas FAME MMA 11 Marcin Malczyński zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. To znany aktor z serialu Lombard życie pod zastaw. Malczyński jest stawiany jako underdog, ale jednak wiemy, że może powalczyć i ma dobre warunki fizyczne, a to ważna kwestia przy typach na sporty walki!

Kariera poza MMA

Kto to jest Marcin Malczyński? Jego kariera poza MMA dla wielu osób dalej jest owiana tajemnicą. To dość znany YouTuber, który wybił się na nagrywaniu filmów z bratem. Na kanale YouTube mają ponad 1,8 miliona osób, które ich obserwują. To liczby, jakie na pewno robią wrażenie.

Marcin Malczyński Instagram i YouTube

Skoro już wiesz kto to jest Marcin Malczyński i z czego jest znany, to czas poruszyć jeszcze jedną kwestię. Mowa tutaj mianowicie o jego Instagramie. Na tym portalu społecznościowym rywal Tańculi zebrał aż 365 tysięcy obserwatorów.

Marcin Malczyński FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Marcin Malczyński na FAME MMA 11 jest stawiany jako underdog w swojej parze. Trudno się temu dziwić, bowiem to właśnie Tańcula sprawiał dotychczas lepsze wrażenie w oktagonie. Z drugiej jednak strony wiemy, że Malczyński potrafi grać do samego końca, przez co trudno go zatrzymać, gdy się rozpędzi. Do tego ma ogromny zasięg rąk, czym powinien górować nad Tańculą. Warto zatem sprawdzić kursy na tę walkę, bowiem tutaj można znaleźć idealne rzeczy na kupon:

1/2

Kursy na wygraną w walce Malczyński - Tańcula

Betclic
2.20
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Z kim zawalczy Marcin Malczyński na FAME MMA 11?

Malczyński na FAME MMA 11 zmierzy się z Tańculą, aktorem i zawodnikiem FAME MMA.

Kto jest faworytem w walce Malczyński - Tańcula?

Faworytem niewątpliwie jest Tańcula, ale lepsze warunki fizyczne ma na pewno Malczyński.

Gdzie obejrzę walkę Malczyńskiego?

Walkę Malczyńskiego na FAME MMA 11 obejrzysz w specjalnym systemie PPV.

Zaloguj się aby dodawać komentarze