Marcin Dubiel – Tromba typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

Dubiel – Tromba typy i kursy – nasze propozycje na tę walkę znajdziesz w poniższym artykule. Będzie to hitowe starcie dwóch bardzo znanych influencerów. Obaj mają doświadczenie w oktagonie i na pewno postarają się, żeby sprawić nam tutaj świetne show. Na papierze to Dubiel jest faworytem, ale Tromba na pewno może sporo pokazać.

baner fame mma 16

Dubiel – Tromba typy na walkę

Typy na Dubiel – Tromba znajdziesz w poniższym tekście, w którym przedstawiamy najciekawsze propozycje, jakie znajdziesz w ofercie Betclic. Były reprentant Ekipy na papierze ma nieco mniejsze szanse, ponieważ to Dubiel posiada lepsze warunki i dotychczas miał więcej okazji, żeby zaprezentować swoje umiejętności w oktagonie. Jak będzie tym razem? O tym dowiemy się już w sobotę wieczorem. Zanim omówimy konkretne typy i kursy na Dubiel – Tromba, to zobacz jeszcze inne propozycje na FAME MMA 16 –> TU LINK DO TEKSTU

Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka, zapowiedź walki

Walka Dubiel – Tromba zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno wiele osób, szczególnie z tego młodszego pokolenia, wyczekuje pojedynku tych zawodników. W końcu Dubiel od zawsze jest kontrowersyjną postacią, a Tromba po odejściu z Ekipy nie prezentuje niczego nadzwyczajnego, ale już sama ta sytuacja sprawia, że jest o nim głośno. Obaj mają też sporo do zaoferowania w oktagonie, chociaż to niewątpliwie Dubiel jest faworytem z trzech powodów:

  1. Ma większe doświadczenie.
  2. Posiada lepsze warunki fizyczne.
  3. Ma większy komfort psychiczny, a na Trombie ciąży m.in. sytuacja z Ekipą.

Dubiel – Tromba kursy bukmacherskie

Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka, kto wygra walkę?

Typy na walkę Dubiel – Tromba pod kątem rynku 1/2 mogą być interesujące, ponieważ kursy dostępne u polskiego bukmachera Betclic zachęcają do gry. Naszym faworytem jest tutaj Dubiel, a można zagrać na jego wygraną po kursie aż 1.58. Dlaczego uważamy, że to on wygra ten pojedynek? Ponieważ dotychczas miał więcej okazji, żeby pokazać się w oktagonie, jest lepszym zawodnikiem niż Tromba i posiada lepsze warunki, o czym wspominałem już wyżej. Obstawiaj FAME MMA w Betclic bez ryzyka do 200 PLN!

Typy na Dubiel – Tromba

Jakie są ciekawe typy na Dubiel – Tromba? Nasza propozycja to wygrana Dubiela po kursie 1.58, co daje dobrą podstawę do zbudowania większego AKO. Argumenty przemawiające za tą propozycją przedstawiliśmy Ci wyżej. Ważne jest też to, że rywalizacja tych zawodników odbędzie się na normalnych zasadach, a nie w rzymskiej klatce, a to oznacza, że jeszcze większe szanse ma Dubiel.

W klatce 2 na 2 Tromba mógłby spróbować szybko dopaść rywala, ale w normalnym oktagonie Dubiel ma gdzie się przemieścić i może kondycyjnie ograć rywala. Kurs 1.58 na zwycięstwo Marcina Dubiela to moim zdaniem dobra propozycja i warto to wrzucić na kupon!

typy na fame mma tromba - dubiel betclic

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze