Dubiel – Błoński typy i kursy – nasze propozycje na ten pojedynek znajdziesz niżej. W piątek dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji i rewanżu za poprzednie starcie. Wtedy Błoński był znacznie lepszy niż Dubiel, a jak będzie tym razem? Czy Marcinowi uda się zrewanżować? A może kolejny raz się skompromituje i to Błoński będzie górą?

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky
fot. betclic

Dubiel – Błoński typy

Typy na Dubiel – Błoński znajdziesz w poniższym tekście, gdzie omawiamy właśnie tę rywalizację. Z całą pewnością pojedynek tych influencerów jest jednym z najgłośniejszych z FAME MMA 15 i niespecjalnie nas to dziwi. Marcin Dubiel to bardzo kontrowersyjna postać, która już wiele razy się kompromitowała. W przeszłości doszło także do starcia pomiędzy nimi, które wygrał Błoński. Konflikt byłych kolegów nie wygasa i na pewno będzie tutaj jeszcze głośno.

Dubiel – Błoński kursy bukmacherskie

Chcesz poznać ciekawe kursy na walkę Dubiela z Błońskim? To zobacz poniższe propozycje, jakie oferuje nam Betclic. Oferta tego bukmachera na walkę tych zawodników jest całkiem dobra i warto tutaj zerknąć na proponowane mnożniki.

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Błoński i w sumie niespecjalnie nas to dziwi. Dubiel może się szybko “spompować” i w efekcie mieć problemy, a trzeba pamiętać, że jest to no-limit i klatka rzymska, więc nie ma też miejsca na ucieczkę.

Dubiel – Błoński: zapowiedź walki

Walka Dubiela z Błońskim zapowiada się bardzo dobrze i na pewno warto będzie ją obejrzeć. Co wiemy przed startem? Po konferencjach i face to face śmiało możemy stwierdzić, że konflikt między nimi dalej jest duży. W dodatku Dubiel ostatnio ma mocno wątpliwą reputację w internecie, więc będzie tutaj chciał się pokazać z dobrej strony. Zarzuca się mu, że bierze sterydy przed walką i nie chce się do tego przyznać – czy faktycznie jest to prawda?

Dubiel – Błoński: kto wygra?

Typy na walkę Dubiela z Błońskim pod kątem rynku 1/2 będą skierowane raczej w stronę drugiego z nich. To Marcin ma tutaj więcej do udowodnienia i to na nim leży większa presja. Błoński z kolei może podejść do tego na spokojnie i w poprzednich pojedynkach pokazywał się z lepszej strony. Warto podkreślić, że będzie to rzymska klatka i no-limit więc tutaj będą szli na wymianę ciosów do nokautu lub poddania, a my stawiamy na Błońskiego! Zerknij przy okazji na pozostałe propozycje na FAME MMA!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Typy na walkę Dubiel – Błoński

Szukasz typów na Dubiel – Błońskki? Właśnie do nich teraz przejdziemy. Ciekawą propozycją wydaje się być wygrana Błońskiego przez KO, TKO lub DQ. Kurs na to wynosi aż 1.55 i raczej wątpliwe jest, żeby pokonał Dubiela w jakikolwiek inny sposób. Warunki fizyczne i przewaga umiejętności są po stronie Crushera, więc to na niego tutaj stawiamy!

Betclic
1.55
Błoński wygra przez KO, TKO, DQ

fot. pressfocus

FAQ

Kto jest faworytem w pojedynku Dubiel - Błoński?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Błoński!

Gdzie obstawić walkę Błońskiego z Dubielem?

Pojedynek tych zawodników możesz obstawić w Betclic!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze