Gdzie oglądać walkę Dubiel – Błoński? Ten pojedynek obejrzysz na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Na pewno ta para to jedno z najgorętszych zestawień na tej gali. Rzymska klatka i no-limit? Tego będziemy świadkami już około godziny 22:30. Który z zawodników będzie górą?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Dubiel – Błoński, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 15, która rozpocznie się już w piątek, 26.08.2022, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż dziesięć pozycji, a jedną z nich jest rewanżowy pojedynek Dubiela z Błońskim. Zdecydowanie jest to jedna z najgorętszych par, która tego wieczoru wejdzie do oktagonu. Czy Błoński znowu będzie lepszy od Dubiela?

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady na FAME MMA 15!

Dubiel – Błoński, godzina walki

Godzina walki Dubiela z Błońskim nie jest dokładnie znana, ale patrząc na to, że sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to możemy zakładać, że to starcie rozpocznie się około 22:30. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że może dojść do później i wtedy starcie pomiędzy tymi zawodnikami będzie później. Na pewno jednak warto będzie na nie poczekać, bo pod kątem emocji powinno to być świetne widowisko!

Dubiel – Błoński, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Dubiela z Błońskim? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację tych zawodników i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z FAME MMA 15. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI.

Dubiel – Błoński, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Dubiel – Błoński? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 15 będzie puszczony na platformie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Stream z walki Dubiel – Błoński

Streamy online z walki Dubiela z Błońskim zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje?

FAQ

Gdzie oglądać walkę Dubiela z Błońskim?

Walkę Dubiela z Błońskim będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME MMA.

O której Dubiel powalczy z Błońskim?

Pojedynek Dubiela z Błońskim rozpocznie się około 22:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze