W Lidze Mistrzów pozostała jeszcze jedna kolejka do dokończenia, a w niej dojdzie do spotkania Manchesteru United z Young Boys. Gospodarze są mocnymi faworytami, bo mają o wiele lepszą kadrę, a do tego zagrają na Old Trafford. Trudno jednak stwierdzić, czy przekują to w komplet punktów. Wiemy, że wokół drużyny są duże zawirowania. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Manchesteru United z Young Boys.

Manchester United – Young Boys – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę w Lidze Mistrzów będziemy świadkami kilku ciekawych spotkań. W jednym z nich zawodnicy Manchesteru United na własnym stadionie podejmą Young Boys. Na papierze są mocnymi faworytami, ale czy przełoży się to na ich mecz? Tego dowiemy się późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Manchester United – Young Boys. Odbierz przy okazji wysokie bonusy w Fuksiarzu!

Manchester United – Young Boys: za darmo w internecie

Dzięki transmisjom live u bukmacherów lub voucherom od nich masz możliwość oglądania topowych ekip bez płacenia za abonamenty sportowe. Tak tez jest tym razem, bo Fuksiarz rozdaje vouchery na 30 dni dostępu do Polsat Box Go.

  1. zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Manchester United – Young Boys: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Manchesteru United z Young Boys będzie w Polsat Sport. Jak nie masz tego kanału telewizyjnego, to pamiętaj, że możesz pobrać aplikację na telewizor od Polsat Box Go. Dzięki niej obejrzysz wszystkie starcia w Champions League.

Manchester United – Young Boys: stream na żywo online

Transmisje live u bukmacherów pozwalają Ci oglądać mecze w Lidze Mistrzów bez opłat za pakiet sportowy. To ważna kwestia, bo można miesięcznie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, a to dość sporo.

Manchester United – Young Boys: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Manchesteru United z Young Boys, to sprawdź również, jakie są najciekawsze kursy u operatorów. Można w końcu znaleźć kilka interesujących zakładów. Faworytem są Czerwone Diabły, ale czy to wykorzystają?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 18:35.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Manchesteru United z Young Boys?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł włączyć w Polsat Box Go.

O której Manchester United zagra z Young Boys?

Mecz Manchester United - Young Boys zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze