Manchester United – Wrexham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.07.2023

Jadon Sancho w rajdzie z piłką

Gdzie oglądać Manchester United – Wrexham? Trwają przygotowania do sezonu 2023/24, w ramach których najlepsze ekipy świata rozgrywają kolejne spotkania towarzyskie. Manchester United po kilku trudniejszych spotkaniach czeka sparing z czwartoligowym Wrexham, które w teorii ma być łatwą przeprawą dla Czerwonych Diabłów. Poniżej znajdziecie informacje na temat transmisji i streamów online z tego starcia. Zapraszam do sprawdzenia, gdzie oglądać Manchester United – Wrexham.

Manchester United – Wrexham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Manchesteru United z Wrexham w teorii wydaje się bardzo łatwym meczem towarzyskim dla Czerwonych Diabłów. Niecałe 24 godziny później ekipa z Old Trafford zagra jeszcze z Realem Madryt, tak więc w meczu z Wrexham faworyci najpewniej zagrają rezerwowym składem. Jeśli mimo to chcecie obejrzeć opisywany mecz, to trzeba będzie skorzystać z dość niestandardowych źródeł, bowiem transmisji w TV nie znajdziemy nigdzie. Sam mecz zaplanowany został na 26. lipca i rozpocznie się o 04:30 w nocy.

Manchester United – Wrexham: transmisja i stream online za darmo

W jaki więc sposób obejrzeć Manchester United – Wrexham na żywo? Opcji na polskim rynku niestety nie ma zbyt wielu, bo ani żadna stacja telewizyjna nie zdecydowała się na wykupienie praw transmisyjnych, ani też żaden bukmacher tego spotkania nie pokaże. Mecz Czerwonych Diabłów będzie więc pokazywany w oficjalnej telewizji klubowej, którą to znajdziecie w Internecie. Transmisja będzie pokazywana na żywo, jednak nie ma co liczyć na polski komentarz. Warto natomiast zerknąć na kursy bukmacherskie, które na ten moment prezentują się tak:

Gdzie oglądać Manchester United – Wrexham?

Spotkania towarzyskie nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, jak oficjalne mecze ligowe. Z tego powodu mecze przedsezonowe często nie są transmitowane w ogóle, a najbardziej popularną możliwością na ich obejrzenie są telewizje klubowe na oficjalnych stronach klubów. Jeśli więc szukacie transmisji z meczu Manchester United – Wrexham, warto zerknąć właśnie tam, zaś ja życzę Wam już miłego oglądania i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze