Manchester United – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.02.2024

Bruno Fernandes podczas spotkania

Gdzie oglądać Manchester United – West Ham? Jednym z czterech niedzielnych meczów na poziomie Premier League będzie ten na Old Trafford. To na swoim obiekcie Manchester United postara się podtrzymać niezłą ostatnio passę i pokonać West Ham! Ja natomiast dostarczę Wam wiedzy na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Manchester United – West Ham, transmisja na żywo w TV

Manchester United w środku tygodnia zagrał szalenie ciekawe zawody i ograł na wyjeździe Wolverhampton 4:3, prezentując bardzo ofensywne i efektowne oblicze. West Ham jest natomiast w małym dołku i nie zdołał zwyciężyć od 5 spotkań. Sam mecz na Old Trafford zapowiada się więc znakomicie i przypomnę, że mówimy o rywalizacji w ramach 23. kolejki. Spotkanie to rozpocznie się w niedzielę, 4. lutego 2024 roku o godzinie 15:00. Dla fanów transmisji w TV mam dobrą nowinę, ponieważ w telewizji znajdziemy omawiane starcie na żywo – konkretnie na programie Canal+ Sport!

Manchester United – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV, o której przed momentem pisałem, nie będzie jedyną opcją transmisji, z której będzie można w Polsce skorzystać. Przypomnę, że wymieniona wyżej telewizja Canal+ pokazuje 2 mecze ligi angielskiej na każdą kolejkę. Pełnię praw do transmitowania gier Premier League posiada natomiast na ten moment stacja Viaplay. Na jej serwisie streamingowym w Internecie również będziemy zatem w stanie włączyć spotkanie Manchesteru United z West Hamem i obejrzeć je na żywo. Oczywiście także w tym przypadku mówię o w 100% legalnej i bezpiecznej opcji. Za miesięczny dostęp do streamów online w Viaplay trzeba jednak zapłacić 55 PLN. Z innej beczki, poniżej znajdziecie aktualne kursy na ten mecz:

Gdzie oglądać Manchester United – West Ham?

Jeżeli nie jesteście wiernymi kibicami angielskiej ekstraklasy i dotychczas nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League, to mam nadzieję, że w tym tekście znaleźliście najważniejsze odpowiedzi na temat transmisji ze spotkania Manchester United – West Ham. Starcie to będzie dostępne do obejrzenia zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online. Wybór jest więc dość szeroki, bo przecież wykorzystać można również aplikacje mobilne jednego i drugiego wydawcy. Mi pozostało życzyć jak największych emocji i jak najlepszego meczu na Old Trafford!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze