Manchester United – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.01.2024

Marcus Rashford podczas spotkania

Gdzie oglądać Manchester United – Tottenham? Sobotni hit w Premier League zdecydowanie nie zawiódł i piłkarze Newcastle, oraz Manchesteru City zapewnili kibicom masę emocji! Oby podobnie było podczas niedzielnego szlagieru tej ligi, w którym Manchester United podejmie ekipę Tottenhamu. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Manchester United – Tottenham, transmisja na żywo w TV

21. kolejka angielskiej Premier League została rozłożona na 2 weekendy i z racji tego faktu, w niedzielę zobaczymy tylko 2 mecze wspomnianej serii gier. Rywalizacja Manchesteru United z Tottenhamem będzie drugim w kolejności starciem i rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:30 polskiego czasu. Do oglądania tego starcia chyba nie trzeba specjalnie przekonywać, za to warto powiedzieć, gdzie i w jaki sposób będzie można je zobaczyć. Niestety transmisji w TV w Polsce nie odnajdziemy, jednak spokojnie, bo dostępne będą legalne i bezpieczne streamy online w Internecie!

Manchester United – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście tak wielki i znakomity pojedynek będzie w Polsce dostępny i w legalny sposób będzie można emocjonować się starciem na Old Trafford! Legalną transmisję znajdziemy w Internecie, a mówiąc dokładniej, w serwisie streamingowym Viaplay. Operator ten jeszcze przez krótki czas transmitować będzie wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy, a w pakiecie znajdziemy oczywiście także stream online ze spotkania Manchester United – Tottenham. Niestety hit 21. kolejki będzie płatny, a transmisji za darmo nie odnajdziemy na żadnej stacji, ani serwisie internetowym. Jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na ten szlagier?

Gdzie oglądać Manchester United – Tottenham?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to na ten moment prawa transmisyjne do tej ligi pozostają jeszcze w posiadaniu Viaplay. Sytuacja ta najpewniej zmieni się w kolejnych miesiącach, jednak póki co jedyną legalną opcją do oglądania meczu Manchester United – Tottenham będzie właśnie stream online na wymienionej wyżej platformie streamingowej. Ja ze swojej strony dziękuję już za uwagę i życzę jak największych emocji podczas szlagieru 21. kolejki Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze