Manchester United – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.04.2024

Harry Maguire ustawiający kolegów

Gdzie oglądać Manchester United – Sheffield United? Po awansie do finału FA Cup ekipa Czerwonych Diabłów wraca na grunt ligowy, na którym to czeka ich batalia z ostatnim w tabeli Sheffield! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób legalnie obejrzeć ten mecz Premier League na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia wszystkich szczegółów.

Manchester United – Sheffield United na żywo w TV

Manchester United w minioną niedzielę dostarczył kibicom mnóstwa emocji i ostatecznie po konkursie rzutów karnych awansował do finału FA Cup! Tym razem Czerwone Diabły zagrają w lidze z ostatnim i najsłabszym klubem, czyli Sheffield United. Zaległy mecz 29. kolejki rozpocząć ma się w najbliższą środę, czyli 24. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Niestety nie będzie możliwości zobaczenia tego starcia na żywo w TV. Canal+, który pokazuje 2 spotkania na każdą kolejkę w tym przypadku nie przeprowadzi transmisji, a zatem warto zajrzeć do Internetu i poszukać streamów online!

Manchester United – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o kwestii streamów online, a zatem powiedzmy sobie, gdzie oglądać Premier League w Internecie. W sezonie 2023/24 mamy legalnego wydawcę, który właśnie na swojej platformie streamingowej pokazuje absolutnie wszystkie spotkania ligi angielskiej! Mam tu na myśli Viaplay i właśnie u tego operatora będziemy w stanie znaleźć legalną i bezpieczną transmisję ze spotkania na Old Trafford! Niestety jednak miesięczny dostęp do usług Viaplay kosztuje 55 PLN, a darmowych źródeł transmisji brak. Na marginesie, jeśli zechcecie obstawić rywalizację Manchesteru United z Sheffield, to pod spodem znajdziecie aktualne kursy:

Gdzie oglądać Manchester United – Sheffield United?

Zmierzając zatem powoli do brzegu, okazuje się, że środowa rywalizacja Manchesteru United z Sheffield dostępna będzie tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Do końca kampanii 2023/24 to właśnie tam odnajdziemy absolutnie wszystkie mecze Premier League, a tylko niektóre starcia transmitowane są również w Canal+. Na koniec zachęcam do rzucenia okiem na pozostałe transmisje bukmacherów, bo ciekawych gier w najbliższych dniach nie zabraknie. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń podczas meczu na Old Trafford!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze