Manchester United – Newcastle United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.05.2024

Alejandro Garnacho z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Manchester United – Newcastle? W środowy wieczór odbędzie się szalenie ciekawa potyczka na poziomie Premier League! Na Old Trafford ekipa Manchesteru United podejmie Newcastle, a emocji nie powinno podczas tego starcia brakować! Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Manchester United – Newcastle United na żywo w TV

Rywalizacja na Old Trafford będzie miała kolosalny wpływ na układ górnej części tabeli Premier League! Zarówno Manchester United, jak i Newcastle na finiszu rozgrywek walczą o awans do europejskich pucharów, jednak aktualna forma w tym meczu przemawia za drużyną Srok. Sam mecz rozpocznie się 15. maja 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeżeli idzie o transmisję w TV, to niestety nie będziemy mieli w naszym kraju możliwości obejrzenia spotkania w ten sposób. Pozostaje zatem skupić się na dostępnych w sieci streamach online, do których za sekundkę przejdę!

Manchester United – Newcastle United: transmisja i stream online za darmo

Powyżej wyświetliły Wam się kursy bukmacherskie na środowe starcie – polecam sprawdzić ranking bukmacherów, u których je obstawicie! Wracając zaś do tematu streamów online, w sieci znajdziemy platformę, na której będzie można zobaczyć Manchester United – Newcastle na żywo! W Viaplay do końca tego sezonu odszukamy absolutnie wszystkie mecze angielskiej Premier League i również opisywane w tym tekście zawody będą tam transmitowane. Minusem jest natomiast konieczność wcześniejszej zapłaty za miesięczny pakiet – obecnie jego cena to 55 PLN, a darmowych alternatyw niestety nie widać.

Gdzie oglądać Manchester United – Newcastle United?

Zmierzając zatem powoli do brzegu, okazuje się, że środowa rywalizacja Manchesteru United z Newcastle dostępna będzie tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Do końca kampanii 2023/24 to właśnie tam odnajdziemy absolutnie wszystkie mecze Premier League, a tylko niektóre starcia transmitowane są również w Canal+. Na koniec zachęcam do rzucenia okiem na pozostałe transmisje bukmacherów, bo ciekawych gier w najbliższych dniach nie zabraknie. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń podczas meczu na Old Trafford!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze