Manchester United – Liverpool: kurs 100.00 na awans wybranej drużyny!

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do prawdziwego hitu w Pucharze Anglii, a mianowicie słynnej Bitwy o Anglię, czyli starcia Manchesteru United z Liverpoolem! Przy okazji tego szlagieru Superbet zaproponował nowym graczom możliwość obstawienia zwycięstwa dowolnej ekipy po promocyjnym kursie 100.00! W praktyce wygrać można 200 PLN bonusu, a więcej o takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Manchester United - Liverpool

Niedzielna rywalizacja Manchesteru United z Liverpoolem będzie hitowym pojedynkiem w ramach 1/4 finału Pucharu Anglii! Jeżeli dotychczas nie mieliście okazji założyć konta w Superbet, to czyniąc to teraz zagracie zakład na awans wybranej drużyny po kursie 100.00! O tym, jak dokładnie skorzystać z takiej promocji przeczytacie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na awans Manchesteru United lub Liverpoolu w meczu 1/4 finału FA Cup.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.
  9. Bonusem obróć grając kupon SOLO z kursem min. 1.91 lub kupon AKO z kursem ogólnym min. 1.91 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40.

W obecnym sezonie znacznie lepiej poczynają sobie zawodnicy Liverpoolu i to właśnie walczący o mistrzostwo Anglii The Reds będą dość wyraźnymi faworytami niedzielnej batalii. Nie należy jednak zapomnieć, że w ostatnim meczu bezpośrednim na Anfield padł bezbramkowy remis, a tym razem areną zmagań będzie obiekt Czerwonych Diabłów! Ostatecznie do Was należy decyzja, czy korzystając z promocji w Superbet obstawicie awans Manchesteru United, czy też Liverpoolu.

kupon pod zasilacz na United - Liverpool

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki akcji promocyjnej. Jeżeli masz wątpliwości co do zasad promocji, sprawdź pełny regulamin!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze