Manchester United – Kopenhaga: bonus 300 zł za wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Bruno Fernandes prowadzący piłkę

Manchester United nie ma łatwego życia po powrocie do Ligi Mistrzów, jednak wydaje się, że Czerwone Diabły właśnie w najbliższy wtorek mogą odnieść premierowe zwycięstwo! Rywalem będzie Kopenhaga, a dowolny zakład z rynku 1X2 na to spotkanie możecie obstawić w Superbet po promocyjnym kursie 150.00! W jaki sposób skorzystać z takiej promocji dla nowych graczy?

baner promo Superbet

W najbliższy wtorek czeka nas wiele ciekawych gier w piłkarskiej Lidze Mistrzów i wydaje się, że w przypadku starcia na Old Trafford, to Manchester United jest murowanym faworytem. Tym bardziej warto więc zainteresować się specjalną promocją od Superbet i obstawić dowolny zakład z rynku 1X2 po kursie 150.00, a w dodatku powalczyć o kolejne 50 PLN w ramach SuperPrzewagi. Pełna instrukcja dotycząca owej promocji znajduje się poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Manchester United – Kopenhaga.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Pomimo ostatnich niepowodzeń Manchesteru United w Europie, Czerwone Diabły zdają się być murowanym faworytem do zwycięstwa w rywalizacji z Kopenhagą. Jeżeli jesteście podobnego zdania, to gorąco zachęcam do wzięcia udziału w specjalnej akcji promocyjnej Superbet. Powodzenia i samych wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze